ZSOI 6 > Osiągnięcia 
Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2015/2016
Uczeń Miejsce Konkurs
Julita Jantos 3c kwalifikacja do wystawy VI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Przyroda w Kolorach" – organizator MDK ul. Grunwaldzka, 4.06 2016 r
Weronika Worobjow,
Gabriela Filipowicz 3a,
Jan Tarnawski 3c,
Paweł Cała 3b
najlepszy wynik w szkole Olimpiada Wiedzy Lingua Plus – Język Angielski
Jakub Warzecha,
Wojciech Rzepecki 4a,
Hubert Mróz 5c
najlepszy wynik w szkole Olimpiada Wiedzy Lingua Plus – Język Angielski
Wiktoria Maj,
Maria Grzywa,
Wiktoria Gruszczak 1c
finalistki Etap Diecezjalny konkursu plastycznego „Spełniam uczynki miłosierdzia” – organizator Kuria Metropolitalna, 19.05 2016 r.
Olga Liszka,
Nikola Samborek,
Helena Tarnawska,
Gabriela Zakrzewska 5a
wyróżnienie IV edycja projektu „Słoneczna Integracja – Nowa Huta – azymut doskonałość” – organizatorzy ZSOI nr 5 Kraków, Muzeum Historyczne M. Krakowa
Julia Kuźniar,
Hanna Szymczyk,
Emilia Kuchta 5b
1 miejsce IV edycja projektu „Słoneczna Integracja – Nowa Huta – azymut doskonałość” – organizatorzy ZSOI nr 5 Kraków, Muzeum Historyczne M. Krakowa
Weronika Bakalarz 6a 1 miejsce Konkurs plastyczny – Krakowski szlak Bajkoteki zostań ilustratorem – organizator Stowarzyszenie Przyjaciół Noewj Huty, 17.06 2016 r.
Julita Jantos 3c wyróżnienie Konkurs plastyczny – Krakowski szlak Bajkoteki zostań ilustratorem – organizator Stowarzyszenie Przyjaciół Noewj Huty, 17.06 2016 r.
Emilia Tarnawska 1c,
Wiktoria Zmarlicka 1a,
Małgorzata Jamrozik 2b,
Ewa Odrobina 3a,
Mateusz Cała 5b
nagroda IX Edycja Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik” – organizator Akademia Młodych Odkrywców UJ, IV 2016
Bartosz Adamczyk 1b,
Bartosz Czopek 1a,
Franciszek Kalinka 1b,
Natalia Kłudka 1b
Wiktora Lebryk 1c,
Aleksander Maj 1a,
Agata Skowron 1b,
Maja Staszewska 1a,
Klarysa Włościak 1b,
Jan Włudyka 1a,
Natalia Chrzanowska 2c,
Aleksander Markut 2d,
Bartek Ochenduszko 2c,
Magdalena Zakrocka 2b,
Paweł Cała 3b,
Natalia Kamieniarz 3b,
Łukasz Owsianka 3a,
Gabriela Paciorek 3c,
Piotr Porębski 3b,
Jan Seremet 3b
wyróżnienie IX Edycja Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik” – organizator Akademia Młodych Odkrywców UJ, IV 2016
Ewa Dyjak 5b,
Magdalena Dźwigoń 5b,
Jan Janowiec 5c,
Franciszek Maj 5b,
Justyna Szymańska 5b,
Julia Kalita 6c
wyróżnienie IX Edycja Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik” – organizator Akademia Młodych Odkrywców UJ, IV 2016
Amelia Matys 2c,
Bernadetta Bittner 2c,
Hanna Piechowicz,
Joanna Jurkiewicz,
Eryk Serafin,
Magdalena Zakrodzka,
Weronika Kuźniar 2b,
Ewa Odrobina 3a,
Paweł Cała,
Jan Seremet 3b
wyróżnienie Kangur Matematyczny 2016
Ewa Dyjak 5b wynik bardzo dobry Kangur Matematyczny 2016
Wojciech Rzepecki,
Bruno Zmarlicki
4a, Jaromir Janowski 4b,
Karol Dudzik,
Mateusz Cała 5b
wyróżnienie Kangur Matematyczny 2016
Szymon Konieczny 5b laureat Krakowska Matematyka 2015/2016 – organizator krakowski Oddział Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki, 18.05 2016
Natalia Kłudka 1b wyróżnienie VI Małopolski Konkurs Rękodzieła Artystycznego „Koci Świat” – organizator Centrum Młodzieży, 7.05 2016
Jan Seremet 3b,
Gabriela Paciorek 3c
wyróżnienie „Cudowny Świat Baśni” – konkurs dotyczący baśni i życiorysu H. Ch. Andersena – organizator Dom Kultury Podgórze, IV 2016 r.
Mikołaj Markut 4b 1 miejsce IV edycja projektu „Słoneczna Integracja – Nowa Huta – azymut doskonałość” – organizatorzy ZSOI nr 5 Kraków, Muzeum Historyczne M. Krakowa
Jaromir Janowski 4b
Sara Gniecka,
Oliwier Hoang-Viet,
Kuba Tutak 4b
2 miejsce IV edycja projektu „Słoneczna Integracja – Nowa Huta – azymut doskonałość” – organizatorzy ZSOI nr 5 Kraków, Muzeum Historyczne M. Krakowa
Ola Jurys 2d,
Patrycja Gilska 3c
nagroda konkurs plastyczny – „Wielkanocne kurczaki i inne zwierzaki” – organizator SOSz-W nr 2 w Krakowie
Anna Bittner 6b,
Julita Jantos 3c
2 miejsce Konkurs plastyczny „Moja ulubiona książka” – organizator Gimnazjum nr 48, Pedagogiczna Biblioteka Publiczna Filia NH, IV 2016 r.
Olga Liszka 5a finalistka etapu wojewódzkiego VII edycja Ogólnopolskiego konkursu "Losy Bliskich i losy Dalekich - życie Polaków w latach 1914-1989"
Dominika Radosz 1c „Bakałarz” w klasach I Ogólnopolski konkurs kaligraficzny – organizator Pałac Młodzieży Nowy Sącz, Miesięcznik Promyczek Dobra, 15.04 2016 r.
Karolina Słowik 1b „Wicebakałarz” w klasach I Ogólnopolski konkurs kaligraficzny – organizator Pałac Młodzieży Nowy Sącz, Miesięcznik Promyczek Dobra, 15.04 2016 r.
Paweł Cała 3b 1 miejsce Konkurs wiedzy o Krakowie „Krakusek 2016” – organizator Zamek Królewski na Wawelu, 26.04 2016 r.
Łukasz Owsianka 3a 2 miejsce Konkurs wiedzy o Krakowie „Krakusek 2016” – organizator Zamek Królewski na Wawelu, 26.04 2016 r.
Martyna Sałata 3a nagroda „Drzewo recenzji 2016 – Warto czy nie warto przeczytać?” – organizator Wojewódzka Biblioteka Publiczna, TNBSP w Krakowie, IV 2016 r.
Martyna Polek 3a wyróżnienie „Drzewo recenzji 2016 – Warto czy nie warto przeczytać?” – organizator Wojewódzka Biblioteka Publiczna, TNBSP w Krakowie, IV 2016 r
Julia Sobczyk 3b,
Gabriela Mleczko 6b
nagroda „Cudowny Świat Baśni” – konkurs dotyczący baśni i życiorysu H. Ch. Andersena – organizator Dom Kultury Podgórze, IV 2016 r.
Gabriela Filipowicz 3a 2 miejsce „Cudowny Świat Baśni” – konkurs dotyczący baśni i życiorysu H. Ch. Andersena – organizator Dom Kultury Podgórze, IV 2016 r.
Ewa Odrobina 3a 5 miejsce „Cudowny Świat Baśni” – konkurs dotyczący baśni i życiorysu H. Ch. Andersena – organizator Dom Kultury Podgórze, IV 2016 r.
Bartosz Adamczyk,
Emilia Chrzanowska,
Agata Skowron 1b
wyróżnienie „Cudowny Świat Baśni” – konkurs dotyczący baśni i życiorysu H. Ch. Andersena – organizator Dom Kultury Podgórze, IV 2016 r.
Jakub Czerniak 2c 3 miejsce Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Mruczący Przyjaciel” – organizator Krakowskie towarzystwo Opieki nad Zwierzętami”, 13.04 2016 r.
Marika Kubacka 2a wyróżnienie Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Mruczący Przyjaciel” – organizator Krakowskie towarzystwo Opieki nad Zwierzętami”, 13.04 2016 r
Aniela Potrzeszcz 3b 2 miejsce Konkurs plastyczny „Moja ulubiona książka” – organizator Gimnazjum nr 48, Pedagogiczna Biblioteka Publiczna Filia NH, IV 2016 r.
Martyna Świątek 2c wyróżnienie Konkurs plastyczny „Moja ulubiona książka” – organizator Gimnazjum nr 48, Pedagogiczna Biblioteka Publiczna Filia NH, IV 2016 r.
Paweł Cała 3b wyróżnienie XV Międzyszkolna Olimpiada Matematyczna „KYTAMETAM”
Natalia Kamieniarz 3b 2 miejsce XVI Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny „ORTOFANEK 2016” – organizator SP 98, 20 04. 2016 r.
Weronika Bakalarz 6a Finalistka Nasz Bohater – Tadeusz Kościuszko
Gabriela Filipowicz 3a wyróżnienie Małopolski Międzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania – organizator Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie. 16.03 2016r.
Weronika Bakalarz 6a Finalistka Konkurs "Nasz Bohater - Tadeusz Kościuszko" w kategorii praca plastyczna
Karol Dudzik,
Szymon Konieczny,
Magdalena Dźwigoń 5b
1 miejsce XIII Konkurs Wiedzy „Kultura Ludowa Krakowiaków i Górali” – organizator Centrum Młodzieży w Krakowie, 14.03 2016 r.
Martyna Fitał,
Aleksandra Krysa,
Gabriela Mleczko 6b
2 miejsce XIII Konkurs Wiedzy „Kultura Ludowa Krakowiaków i Górali” – organizator Centrum Młodzieży w Krakowie, 14.03 2016 r.
Julia Kuźniar,>br> Justyna Szymańska,
Franciszek Maj 5b
3 miejsce XIII Konkurs Wiedzy „Kultura Ludowa Krakowiaków i Górali” – organizator Centrum Młodzieży w Krakowie, 14.03 2016 r.
Schola „Kolorowe Nutki Maryi” 3 miejsce eliminacje wojewódzkie do Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. ks. K. Szwarlika – organizator DK Podgórze, XII 2015 r.
Klarysa Włościak 1b wyróżnienie Konkurs plastyczny Sztuka Ludowa Małopolski – organizator CM im. Jordana, 7.03 2016 r.
Gabriela Filipowicz 3a wyróżnienie Małopolski Konkurs Pięknego Czytania – organizator TNBSP i Wojewódzka Biblioteka Publiczna, 2.03 2016 r.
Gabriela Filipowicz 3a 1 miejsce X Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy Klas III „Zaczarowany Świat Lektur” – organizator SP 85 w Krakowie, 8.03 2015 r.
Natalia Kamieniarz 3b 2 miejsce X Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy Klas III „Zaczarowany Świat Lektur” – organizator SP 85 w Krakowie, 8.03 2015 r.
Schola Kolorowe Nutki Maryi Złota Gwiazda Betlejemska X Międzynarodowy Przegląd Kolęd i Pastorałek „Pastorałka Żywiecka 2016” – organizator Miejskie Centrum Kultury w Żywcu, 15.01 2016 r.
Jan Latuszek 5a finalista Małopolski konkurs języka angielskiego
Gabriela Jędrszczyk 6a finalistka „Wybitni władcy Polski – Piastowie”
Magdalena Dźwigoń 5b laureatka – 11 miejsce OLIMPUS – Olimpiada przedmiotowa z języka angielskiego
Wiktoria Owsianka 4,
Zuzanna Łach 6b
najlepszy wynik w szkole OLIMPUS – Olimpiada przedmiotowa z języka angielskiego
Maksymilian Zdebski 1b 1 miejsce Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Nusantara – kraina tysięcy wysp” – organizator MDK ul. Grunwaldzka, 23.11. 2015 r.
Magdalena Janas wyróżnienie Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Nusantara – kraina tysięcy wysp” – organizator MDK ul. Grunwaldzka, 23.11. 2015 r.
Patrycja Gilska,
Oliwier Kutryba,
Milena Nowak,
Martyna Salata 3a
nagroda Konkurs plastyczny „Nasza Choinka” – organizator MDK Podgórze, XII 2015 r.
Wiktoria i Lilla Gruszczak wyróżnienie 9. Nowohucki Konkurs Kolęd i Pastorałek – organizator Parafia Matki Bożej Pocieszenia i Fundacja nowohuckie.pl, 9.01.2016 r.
Gabriela Filipowicz 3a wyróżnienie Konkurs plastyczny „Widokówka z Krakowa” – organizator CM im. dr. H. Jordana, 7.11. 2015 r
Jakub Czerniak 2c,
Bartosz Krysa 2d,
Bartosz Raźny 2a
finalista Etap wojewódzki Ogólnopolskiego Konkursu Polskiej Poezji Religijnej „Pierścień Świętej Kingi” – organizator Pałac Młodzieży Nowy Sącz, miesięcznik „Promyczek Dobra”, 8.12 2015 r.
Martyna Świątek 2c 2 miejsce Ogólnopolski Konkurs Rękodzieła Artystycznego Upominek dla Zwierzaka – organizator MDK ul. Grunwaldzka, 11.12 2015 r.
Natalia Kłudka 1b,
Natalia Biros 2a
3 miejsce Ogólnopolski Konkurs Rękodzieła Artystycznego Upominek dla Zwierzaka – organizator MDK ul. Grunwaldzka, 11.12 2015 r.
Damian Książek 2d,
Bartosz Rosiek 2a
wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Rękodzieła Artystycznego Upominek dla Zwierzaka – organizator MDK ul. Grunwaldzka, 11.12 2015 r.
Jakub Czerniak 2c finalista Ogólnopolski Konkurs Polskiej Poezji Religijnej „Pierścień Świętej Kingi” – organizator Pałac Młodzieży Nowy Sącz, miesięcznik „Promyczek Dobra”, 8.12 2015 r.
Gabriela Jędrszczyk 6a etap rejonowy Małopolski Konkurs Tematyczny "Wybitni władcy Polski - Piastowie"
Jan Latuszek 5a,
Aleksandra Krysa 6b
udział w etapie rejonowym Małopolski Konkurs Języka Angielskiego
Agata Polek 5b udział w etapie rejonowym Małopolski Konkurs Humanistyczny
Franciszek Zaśko 6a udział w etapie rejonowym Małopolski Konkurs Matematyczny
Jakub Szlęzak 6b udział w etapie rejonowym „Skarby przyrody” Konkurs Tematyczny Organizowany przez Małopolskiego Kuratora Oświaty
Emila Chrzanowska 1b,
Natalia Kłudka 1b
wyróżnienie Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Tanieć wokół nas – Let’s dance together” – organizator CSE Światowid w Elblągu, 9.10. 2015 r.
Agata Polek 5b nagroda + książki do biblioteki za 3000 zł Ogólnopolski Konkurs „Bzik i Makówka przedstawiają ucieczkę z Tajemniczego Ogrodu” – organizator Wydawnictwo Nasza Księgarnia, X 2015 r.
Michał Pyczek 1b 3 miejsce Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Nusantara – kraina tysięcy wysp” – organizator MDK ul. Grunwaldzka, 23.11. 2015 r.
Klasa 1c najlepsza klasa 1 wojewódzki konkurs „Bezpieczna droga do szkoły” – organizator Gazeta Krakowska i Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, 7.11 2015 r.
Natalia Janik 2a wyróżnienie VI Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „I Bóg stworzył poezję, czyli o Ks. Rodzaju i nie tylko...” – organizator Publiczna Szkoła Sióstr Salezjanek w Krakowie, 19. 11. 2015 r.
Klasa 3a 1 miejsce Międzyszkolny Konkurs Piosenki Ludowej i Tradycyjnej - organizator SP nr 78 w Krakowie, 5.11. 2015 r
Patrycja Gilska 3c,
Łukasz Owsianka 3a,
Maciek Kordas 3b
wyróżnienie VIII edycja konkursu „Omnibus 2015” – ABC bezpieczeństwa – organizator SP nr 78 w Krakowie, 17.11. 2015 r.
Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2014/2015
Uczeń Miejsce Konkurs
Patrycja Gilska,
Dariusz Koziara,
Ewa Odrobina 2a
finaliści Etap Diecezjalny Konkursu Plastycznego „Ubogi duchem, bogaty sercem – mój ulubiony święty z Krakowa” – organizator Archidiecezja Krakowska, 28.05 2015 r.
Szymon Chruściel II miejsce Indywidualne Mistrzostwa Polski - Junior Młodszy
Natalia Luty 2a 9 miejsce Ogólnopolski Konkurs plastyczny „Polesie w naturze – 25 lat Poleskiego Parku Narodowego” kategoria klas I-III – organizator Poleski Park narodowy, 23.05 2015 r.
Wiktoria Owsianka 3c 2 miejsce „LEON” – Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego dla klas III, 5.06 2015 r.
Mikołaj Markut 3b,
Wojciech Rzepecki 3a
4 miejsce „LEON” – Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego dla klas III, 5.06 2015 r.
Mateusz Kamieniarz 3c 6 miejsce „LEON” – Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego dla klas III, 5.06 2015 r.
Jakub Warzecha 3a 8 miejsce „LEON” – Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego dla klas III, 5.06 2015 r.
Julia Kalita 5c 3 miejsce Konkurs wiedzy o Krakowie „Krakus” – organizator Zamek Królewski na Wawelu”, 9.06 2015 r.
Karolina Machał 2b 1 miejsce V Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Przyroda w kolorach” – organizator MDK ul. Grunwaldzka, 30.05.2015 r.
Julita Jantos 2c wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Anioły i Diabły” – organizator MDK „Śródmieście” we Wrocławiu, 20.05.2015 r.
Patrycja Gilska 2c kwalifikacja do wystawy Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Anioły i Diabły” – organizator MDK „Śródmieście” we Wrocławiu, 20.05.2015 r.
Julia Kalita 5c 2 miejsce Ogólnopolski Konkurs Literacki „Sienkiewicz na wesoło – fraszka”, organizator SP nr 2 w Przasnyszu, 22.05 2015 r.
Jakub Śliwiński Mały Król Kurkowy 14 edycja konkursu o tytuł Małego Króla Kurkowego – organizator Muzeum Historyczne Miasta Krakowa, 30.05.2015 r.
Julia Sobolewska 6c Marszałek 14 edycja konkursu o tytuł Małego Króla Kurkowego – organizator Muzeum Historyczne Miasta Krakowa, 30.05.2015 r.
Sara Gniecka 3b 3 miejsce – styl grzbietowy Zawody pływackie klas III – organizator KSOS, 23.05 2015 r.
Szymon Konieczny 4b laureat Konkurs matematyczny dla uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego „Krakowska Matematyka” – organizator Oddział Krakowski Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki, 13.05 2015 r.
Bartosz Figiel 1D,
Wiktoria Owsianka 3c
wyróżnienie XII Wojewódzki Konkurs Recytatorski dla Najmłodszych „Entliczek – Pentliczek” – organizator MDK ul. Grunwaldzka, 15.05 2015 r.
Gabriela Filipowicz 2a 3 miejsce XII Wojewódzki Konkurs Recytatorski dla Najmłodszych „Entliczek – Pentliczek” – organizator MDK ul. Grunwaldzka, 15.05 2015 r.
Julia Sobolewska 6c 3 miejsce Małopolski Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży TRIADA 2015 – organizator MDK im. K. I. Gałczyńskiego, 16.05 2015 r.
Joanna Jurkiewicz 1b,
Hanna Piechowicz 1b,>br> Bartosz Ochenduszko 1c,
Bartosz Raźny 1a,
Magdalena Zagrodzka 1b,
Emilia Guca 2b,
Gabriela Filipowicz 2a,
Patrycja Gilska 2a,
Jakub Kaczmarczyk 2b,
Oliwier Kutryba 2a,
Gabriela Mleczko 2b,
Milena Nowak,
Ewa Odrobina,
Łukasz Owsianka,
Jakub Raczyński 2a,
Mateusz Kamieniarz,
Patryk Kwaśniewski,
Emilia Wieczorek 3c,
Mateusz Cała,
Ewa Dyjak,
Magdalena Dźwigoń,
Justyna Szymańska 4b,
Joanna Raczyńska 6b,
Kinga Borgosz 6b
wyróżnienie VIII Edycja Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik” – organizator Akademia Młodych Odkrywców UJ, V 2015 r.
Małgorzata Jamrozik 1b,
Paweł Cała,
Jan Seremet 2b
nagroda VIII Edycja Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik” – organizator Akademia Młodych Odkrywców UJ, V 2015 r.
Piotr Porębski 2b,
Ewa Odrobina 2a,
Urszula Czuba 3b,
Wojciech Rzepecki 3a,
Karol Dudzik,
Magdalena Dźwigoń 4b,
Hubert Mróz 4c,
Łukasz Ruman,
Maciej Czuba 6c
wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Kangur Matematyczny, V 2015
Cała Paweł 2b,
Konieczny Szymon 4b
wynik bardzo dobry Ogólnopolski Konkurs Kangur Matematyczny, V 2015 r.
Oliwia Patoła,
Dawid Bednarczyk 3b
3 miejsce XIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny – organizator Szkoła Podstawowa Nr 4 w Koszalinie, V 2015 r.
Urszula Czuba 3b wyróżnienie Konkurs plastyczny „Kronikarzem być – chwile utrwalone w zakładce” – organizator Wojewódzka Biblioteka Publiczna Krakowie, 23.04 2015 r.
Karol Dudzik,
Magdalena Dźwigoń,
Szymon Konieczny 4b
2 miejsce „Kultura Ludowa Krakowiaków i Górali” – organizator Centrum Młodzieży im. H. Jordana, 28,04 2015 r.
Julia Kuźniar,
Franciszek Maj,
Justyna Szymańska 4b
3 miejsce „Kultura Ludowa Krakowiaków i Górali” – organizator Centrum Młodzieży im. H. Jordana, 28,04 2015 r.
Karol Chmura 2a,
Nikola Smok 3c
nagroda konkurs plastyczny „Sztuka ludowa Małopolski” – organizator Centrum Młodzieży im. H. Jordana, 28,04 2015 r.
Patrycja Gilska 2a,
Emilia Wieczorek 3c
wyróżnienie konkurs plastyczny „Sztuka ludowa Małopolski” – organizator Centrum Młodzieży im. H. Jordana, 28,04 2015 r.
Wojciech Moskal 3c 3 miejsce XV Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny klas III „Ortofanek 2015” – organizator Szkoła Podstawowa nr 98, 23.04 2015 r.
Daria Kołodziejczyk 2b wice bakałarz kategoria klasy II Ogólnopolski konkurs kaligraficzny „Bakałarz 2015” – organizator Pałac Młodzieży Nowy Sącz i miesięcznik „Promyczek Dobra”, 14.04 2015 r.
Natalia Chrzanowska 1c,
Weronika Kuc 1c,
Kacper Mech 1d,
Emilia Raźny 1b,
Bartosz Rosiek 1a,
Alicja Wasala 1d
finaliści kategoria klasy I Ogólnopolski konkurs kaligraficzny „Bakałarz 2015” – organizator Pałac Młodzieży Nowy Sącz i miesięcznik „Promyczek Dobra”, 14.04 2015 r.
Emilia Guca 2b,
Julita Jantos 2c,
Oliwier Kutryba 2a
finaliści kategoria klasy II Ogólnopolski konkurs kaligraficzny „Bakałarz 2015” – organizator Pałac Młodzieży Nowy Sącz i miesięcznik „Promyczek Dobra”, 14.04 2015 r.
Mateusz Kamieniarz 3c,
Wiktor Kapałka 3b,
Paweł Rycerz 3a
finaliści kategoria klasy III Ogólnopolski konkurs kaligraficzny „Bakałarz 2015” – organizator Pałac Młodzieży Nowy Sącz i miesięcznik „Promyczek Dobra”, 14.04 2015 r.
Amelia Łaskawiec 3b,
Mateusz Kamieniarz 3c
wyróżnienie I stopnia Konkurs Wiedzy o Krakowie "Krakusek" 2014/2015 – organizator Muzeum Zamek Królewski Wawel, 14.04 2015 r.
Patrycja Gilska 2a 3 miejsce Konkurs „Cudowny świat baśni” kategoria plastyka – organizator DK „Podgórze”, IV 2015 r.
Martyna Sałata wyróżnienie Konkurs „Cudowny świat baśni” kategoria plastyka – organizator DK „Podgórze”, IV 2015 r.
Kalina Bernatowicz 3b 3 nagroda „Kotlina Jeleniogórska” – ogólnopolski konkurs plastyczny – organizator MDK Jelenia Góra, II 2015 r.
Bartosz Krzywda 2a nagroda VII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Anioł XXI wieku” – organizator Ośrodek Kultury w Będzinie, 16.02 2015 r.
Julia Piechówka 6a nagroda – kwalifikacja do wystawy pokonkursowej konkurs plastyczny „Moje Anioły” – organizator MDK w Chodzieży, II 2015 r.
Natalia Biros 1a 1 miejsce praca plastyczna przestrzenna Wojewódzki Konkurs Ekologiczny „Na Ratunek Ziemi” – organizator SP w Trąbkach i G w Niegowici, 25.03 2015 r.
Martyna Polek 2a 2 miejsce Wojewódzki Konkurs Ekologiczny „Na Ratunek Ziemi” – organizator SP w Trąbkach i G w Niegowici, 25.03 2015 r.
Wiktoria Gruszczak 1a 2 miejsce kat. F XXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Smoka Wawelskiego – organizator KTT „Fantazja” w Krakowie, 29.03 2015 r.
Emilia Guca,
Weronika Warszta,
Maciej Kordas,
Tristan Garula 2b,
Wiktoria Nieć,
Dariusz Koziara,
Jakub Raczyński,
Karol Chmura,
Iga Szott,
Martyna Polek,
Ewa Odrobina 2a,
Nikola Koniuszy 2c
3 miejsce Wielobój łyżwiarski – organizator MOS Kraków „Zachód”
Julia Wąsala 6c 3 miejsce bieg na 60 m Halowe Mistrzostwa Krakowa w Lekkoatletyce – organizator MOS Kraków „Wschód”, 18.03 2015 r.
Wiktor Zmiendak 6a,
Michał Bohun 6c
4 miejsce
5 miejsce
rzut piłką lekarską
Halowe Mistrzostwa Krakowa w Lekkoatletyce – organizator MOS Kraków „Wschód”, 18.03 2015 r.
Sara Gniecka,
Oliwier Hoang-Viet,
Amalia Łaskawiec 3b
2 miejsce Międzynarodowy Konkurs Bożonarodzeniowy „Świąteczna ozdoba mojego regionu” – organizator Polska Społeczna Szkoła i Związek Polaków we Fredrikstad Norwegia, 30,01 2015 r.
Sara Gniecka 3b wyróżnienie Konkurs ogólnopolski „Smok obibok i jego przyjaciele” – organizator MDK w Lublinie, II 2015 r.
Amelia Lach,
Amelia Łaskawiec,
Nikola Ondyczy 3b
wyróżnienie II Ogólnopolski Konkurs Rękodzieła Artystycznego Upominek dla Zwierzaka – organizator MDK ul. Grunwaldzka i Schronisko dla bezdomnych Zwierząt, 13.02 2015 r.
Julita Jantos 2c nagroda – kwalifikacja do wystawy pokonkursowej Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Magia Roślin – Drzewo” – organizator MDK „Śródmieście” we Wrocławiu, II 2015r.
Magdalena Dudzik 4a,
Maria Baran 6a,
Zofia Kostecka 4a
nagroda – kwalifikacja do wystawy pokonkursowej Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Anioły Bożego Narodzenia” – organizator Ryńskie Centrum Kultury, I 2015 r.
Amelia Łaskawiec 3b 3 miejsce Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Mruczący Przyjaciel” – organizator SP 37 i Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami, 4.03 2015 r.
Mateusz Kamieniarz 3C 1 miejsce IX Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy „Zaczarowany Świat Lektur” – organizator SP 85 w Krakowie, 10.02 2015 r.
Mateusz Kamieniarz 3c 1 miejsce IX Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy „Zaczarowany Świat Lektur” – organizator SP 85 w Krakowie, 10.02 2015 r.
schola szkolna „Kolorowe Nutki Maryi” finalista XV Jubileuszowy Koncert Kolęd i Pastorałek – organizator Gmina Zabierzów, 24.01 2015 r.
Julita Jantos 2c,
Patrycja Gilska 2a
wyróżnienie XII Wojewódzki Przegląd Plastyczny „Anioł” – organizator Pałac Młodzieży w Nowym Saczu, 12.12 2014 r.
Wiktor Nieć 2a,
Mateusz Kamieniarz 3c
2 miejsce Ogólnopolski konkurs plastyczny „Psy, koty i inne zwierzęta” – organizator Stowarzyszenie Na Rzecz Dzieci i Rodzin „Ponad Granicami” w Ustroniu, 16.XII. 2015 r.
schola szkolna „Kolorowe nutki Maryi” Brązowa Gwiazda Betlejemska IX Międzynarodowy Przegląd Kolęd i Pastorałek „Pastorałka Żywiecka 2015” – organizator Miejskie Centrum Kultury w Żywcu, 18.01 2015 r.
schola szkolna „Kolorowe nutki Maryi” finalista X ogólnopolski Konkurs Kolęd i Pastorałek „Hej kolęda, kolęda” – Oświęcimskie Centum Kultury, 16.01 2015 r.
schola szkolna „Kolorowe Nutki Maryi” wyróżnienie 8 Nowohucki Konkurs Kolęd i Pastorałek – organizator Parafia Matki Bożej Pocieszenia, 10.01 2015 r.
schola szkolna „Kolorowe Nutki Maryi” wyróżnienie eliminacje wojewódzkie 21 Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. ks. K. Szwarlika – organizator Fundacja Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek w Będzinie, XII 2014 r.
Julita Jantos 2c,
Patrycja Gilska 2a
wyróżnienie XII Wojewódzki Przegląd Plastyczny „Anioł” – organizator Pałac Młodzieży w Nowym Saczu, 12.12 2014 r.
Łukasz Owsianka 2a 1 miejsce Ogólnopolski konkurs plastyczny „Świąteczne karteczki” – organizator MDK Dom Harcerza, 9.01 2015 r.
Julita Jantos 2c,
Sara Gniecka 3b
nagroda – kwalifikacja do wystawy pokonkursowej „Jesienne duszki i leśne skrzaty” ogólnopolski konkurs plastyczny – organizator MDK Dom Harcerza, XII 2014 r.
Chór 3 miejsce XII Krakowski Konkurs Tradycyjnej Pieśni i Piosenki Polskiej – organizator MDK ul. Lotnicza, XI 2014r.
Magdalena Dźwigoń 4b laureatka (7 miejsce) OLIMPUS Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Języka Angielskiego, XII 2014r.
Maciej Czuba 6c laureat (15 miejsce) OLIMPUS Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Języka Angielskiego, XII 2014r.
Szymon Konieczny 4b 19 miejsce OLIMPUS Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Języka Angielskiego, XII 2014r.
Sebastian Porębski 6b udział w etapie rejonowym Wielcy Polacy – wybitni generałowie
Joanna Buś 3b nagroda – kwalifikacja do wystawy pokonkursowej IX edycja konkursu plastycznego „Zielnik Beskidzki” – organizator Magurski Park Narodowy, 11.12 2014 r.
Julita Jantos 2c laureatka oraz nagroda dla szkoły – książki za 800 zł „Kartka urodzinowa dla Koszmarnego Karolka” konkurs plastyczny wydawnictwa Znak Emotikon, XII 2014 r.
Wiktor Łapczyński 3b wyróżnienie dla laureata konkurs plastyczny „Widokówka z Krakowa” – organizator Centrum Młodzieży im. dr. Henryka Jordana, 8.12 2014 r.
Franciszek Maj 4b 3 miejsce „100 lat temu w naszej miejscowości” – małopolski konkurs historyczny – organizator Publiczna Biblioteka Wojewódzka w Krakowie oraz TNBSzP Oddział Kraków, 10.12 2014 r
Julita Jantos 2c,
Patrycja Gilska 2a
wyróżnienie XII Wojewódzki Przegląd Plastyczny „Anioł” – organizator Pałac Młodzieży w Nowym Saczu, 12.12 2014 r.
Maria Baran 6a wyróżnienie XXI Krakowski Turniej Wiedzy o Mitologii i Antyku – test wiedzy – organizator MDK Podgórze. XI 2014 r.
Eryk Chmiel,
Kacper Jewuła,
Szymon Jurek,
Mateusz Kamieniarz,
Mateusz Mikołajewski,
Wiktoria Owsianka,
Amelia Piaseczna,
Patrycja Stokłosa,
Emilia Wieczorek,
Bartek Zazula,
Kuba Zazula 3c
2 miejsce Krakowskie zawody dzieci z klas 1-3 „Lekka atletyka dla każdego” – organizator AWF Kraków, PZLA, 7.12 2014 r.
Sebastian Porębski 6b zakwalifikowanie się do etapu rejonowego Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej
Szymon Chruściel 4b wyróżnienie Konkurs plastyczny „Barwy Jesieni” – organizator MDK „Podgórze”, X 2014 r.
Damian Grobelny 1 miejsce I Wojewódzki Konkurs fotograficzno – plastyczno – literacki uczniów niepełnosprawnych „Moje miejsce na Ziemi” – organizator ZSOI 4 Kraków, 3.12 2014
Mikołaj Markut 3b 1 miejsce Konkurs plastyczny „Jesień w pasteli” – organizator Wałbrzyski Ośrodek Kultury, XI 2014
Julia Adamczyk 6c wyróżnienie XXI Krakowski Turniej Wiedzy o Mitologii i Antyku – test wiedzy – organizator MDK Podgórze. XI 2014 r.
Filip Grodowski 3b wyróżnienie „Kenia – perła Afryki” – wojewódzki konkurs plastyczny – organizator MDK ul Grunwaldzka, 24. 11 2014
Sara Gniecka 3b 3 miejsce „Kenia – perła Afryki” – wojewódzki konkurs plastyczny – organizator MDK ul Grunwaldzka, 24. 11 2014
Wiktoria Walczykowska 6c,
Jakub Konpoka 5a
finalista Małopolski przegląd pieśni legionowej – organizator SP 61 w Krakowie i Małopolski Kurator Oświaty, 5.11 2014
Hubert Mróz 4c wyróżnienie II Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Chwalę Ciebie Panie” – organizator Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek w Krakowie, 12.11 2014 r.
Jakub Śliwiński 6c,
Adam Matysiak,
Maciej Paszyna 6b,
Mateusz Cupał 5c,
Konrad Błachut,
Daniel Chmura,
Jakub Konopka,
Amelia Talaga,
Wiktor Zych 5a
3 miejsce Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Dzielnicy XVII – organizator SP 129 Kraków, 9.10 2014
Chór szkolny Udział w finale wojewódzkim I Papieski Festiwal Pieśni i Piosenki Religijnej „Wadowicka Barka 2014” – organizator Wadowickie centrum Kultury, 11.10 2014 r.
Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2013/2014
Uczeń Miejsce Konkurs
Julita Jantos 1c 3 miejsce Ogólnopolski Konkurs Rękodzieła Artystycznego „Rośliny Ogrodowe”- organizator MDK ul. Grunwaldzka
Paulina Pasierbrek 6c wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs plastyczno-językowy Najpiękniejsze miasta świata” – organizator MDK „Dom Harcerza”
uczniowie klasy
6a,
6b,
6c
3 miejsce Gra terenowa „Śladami Jana Pawła II w Krakowie” – organizator Szkoła Podstawowa nr 93 i II Gimnazjum MCE w Krakowie
Alicja Chojnacka,
Maria Raźny,
Paweł Jędrszczyk 6b
2 miejsce XIII edycja konkursu „Prawo i my” – organizator Straż Miejska Miasta Krakowa
Damian Grobelny 2b nagroda Konkurs plastyczny „Nie ma jak u mamy” – organizator Klub Kultury „Chełm”
Magdalena Dźwigoń 3a laureat I stopnia z wyróżnieniem Ogólnopolski Konkurs „OXFORD PLUS” w zakresie języka angielskiego dla klas 1-3 szkoły podstawowej
Justyna Szymańska 3b laureat I stopnia Ogólnopolski Konkurs „OXFORD PLUS” w zakresie języka angielskiego dla klas 1-3 szkoły podstawowej
Szymon Konieczny,
Filip Matracki 3b
laureat II stopnia Ogólnopolski Konkurs „OXFORD PLUS” w zakresie języka angielskiego dla klas 1-3 szkoły podstawowej
Zofia Kostecka 3a laureat III stopnia Ogólnopolski Konkurs „OXFORD PLUS” w zakresie języka angielskiego dla klas 1-3 szkoły podstawowej
Julia Kuźniar laureat IV stopnia Ogólnopolski Konkurs „OXFORD PLUS” w zakresie języka angielskiego dla klas 1-3 szkoły podstawowej
Magdalena Morąg 6a Tytuł Mały Król Kurkowy 13 konkurs o tytuł Małego Króla Kurkowego – organizator Muzeum Historyczne Miasta Krakowa, Oddział Celestat
Paulina Pasierbek 6c I Marszałek 13 konkurs o tytuł Małego Króla Kurkowego – organizator Muzeum Historyczne Miasta Krakowa, Oddział Celestat
Gabriela Guca 6a II Marszałek 13 konkurs o tytuł Małego Króla Kurkowego – organizator Muzeum Historyczne Miasta Krakowa, Oddział Celestat
Weronika Kawecka,
Oliwia Kubic,
Marcin Balicki,
Gabriela Dudzińska,
Małgorzata Bihun,
Jakub Podolecki, 6b
III miejsce Gra miejska „Od słowa do słowa – czyli czytanie Krakowa” w ramach projektu „Na początku było słowo” – organizator Stowarzyszenie Szersze Horyzonty, Chrześcijańskie Gimnazjum „Uczeń”
Aleksandra Gałązka 6b wyróżnienie Konkurs kaligraficzno-plastyczny w ramach projektu „Na początku było słowo” – organizator Stowarzyszenie Szersze Horyzonty, Chrześcijańskie Gimnazjum „Uczeń”
Paweł Bajgrowicz 3a 1 miejsce zawody pływackie klas III w kraulu na piersiach
Kamil Rogóż 2c,
Wojciech Rzepecki 2a,
Mateusz Cała 3b,
Magdalena Dźwigoń,
Karol Dudzik 3a,
Szymon Konieczny,
Ewa Dyjak,
Filip Matracki 3b,
Maciej Czuba,
Łukasz Ruman 5c,
Marek Dyjak 6a,
Aleksandra Gałązka 6b
wyróżnienie Kangur Matematyczny
Maja Piasecka,
Kinga Lewandowska,
Kasia Filosek 6c,
Magda Morąg 6a,
Oliwia Kubic 6b
4 miejsce, kwalifikacja do zawodów wojewódzkich Krakowska Olimpiada Młodzieży – czwórbój lekkoatletyczny
Weronika Mika 6a,
Natalia Moskal,
Zuzanna Talaga 6c
1 miejsce Konkurs Wiedzy - "Kultura Ludowa Krakowiaków i Górali" - Centrum Młodzieży im. H. Jordana
Alicja Chojnacka,
Aleksandra Gałązka,
Paweł Jędrszczyk 6b
3 miejsce Konkurs Wiedzy - "Kultura Ludowa Krakowiaków i Górali" - Centrum Młodzieży im. H. Jordana
Łukasz Ruman,
Karol Rosa,
Julia Wąsala 5c
4 miejsce Konkurs Wiedzy - "Kultura Ludowa Krakowiaków i Górali" - Centrum Młodzieży im. H. Jordana
Amelia Łaskawiec 2b,
Izabela Wołek 6c
finalistki XXX Wojewódzki Konkurs Recytatorski – organizator Pałac Młodzieży Nowy Sącz
Julita Jantos 1c,
Maciej Kordas,
Jan Seremet 1b,
nagroda główna VII Edycja Konkursu Nauk Przyrodniczych Świetlik – organizator Akademia Młodych Odkrywców i Wydział Fizyki UJ
Paweł Cała 1b,
Marek Dyjak 6a
nagroda VII Edycja Konkursu Nauk Przyrodniczych Świetlik – organizator Akademia Młodych Odkrywców i Wydział Fizyki UJ
Oliwier Kutryba, Natalia Luty, Ewa Odrobina 1a wyróżnienie VII Edycja Konkursu Nauk Przyrodniczych Świetlik – organizator Akademia Młodych Odkrywców i Wydział Fizyki UJ
Daria Kołodziejczyk,
Dawid Maj,
Gabriela Mleczko,
Piotr Porębski 1b
wyróżnienie VII Edycja Konkursu Nauk Przyrodniczych Świetlik – organizator Akademia Młodych Odkrywców i Wydział Fizyki UJ
Gabriela Paciorek,
Jan Tarnawski 1c
wyróżnienie VII Edycja Konkursu Nauk Przyrodniczych Świetlik – organizator Akademia Młodych Odkrywców i Wydział Fizyki UJ
Mateusz Kamieniarz,
Emilia Wieczorek 2c
wyróżnienie VII Edycja Konkursu Nauk Przyrodniczych Świetlik – organizator Akademia Młodych Odkrywców i Wydział Fizyki UJ
Mateusz Cała,
Ewa Dyjak,
Jacek Jurkiewicz 3b
wyróżnienie VII Edycja Konkursu Nauk Przyrodniczych Świetlik – organizator Akademia Młodych Odkrywców i Wydział Fizyki UJ
Maciej Czuba 5c,
Paweł Jędrszczyk 6b
wyróżnienie VII Edycja Konkursu Nauk Przyrodniczych Świetlik – organizator Akademia Młodych Odkrywców i Wydział Fizyki UJ
Marta Gędoś 4a tytuł „Talent Roku 2014” Konkurs Młodych Talentów Rady Dzielnicy XVII – organizator Szkoła Podstawowa nr 129
Amelia Łaskawiec 2b,
Wojciech Moskal 2c
wyróżnienie Konkurs Młodych Talentów Rady Dzielnicy XVII – organizator Szkoła Podstawowa nr 129
Maciej Czuba,
Kinga Machał,
Jakub Rożek,
Jakub Śliwiński,
Julia Wąsala 5c
1 miejsce (gra przestrzenna) II edycja projektu edukacyjnego „Słoneczna InteGRAcja – sport i rekreacja” – organizator Stowarzyszenie „Szersze Horyzonty”, ZSOI nr 5 MHMK Dzieje Nowej Huty
Klasa 5c wyróżnienie „Olimpijskie Impresje” II edycja projektu edukacyjnego „Słoneczna InteGRAcja – sport i rekreacja” – organizator Stowarzyszenie „Szersze Horyzonty”, ZSOI nr 5 MHMK Dzieje Nowej Huty
Mateusz Kamieniarz,
Nikola Smok,
Emilia Wieczorek,
Klaudia Ziembla 2c
finalistki XIX Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Klucz do Ojczyzny” Polski Rok – Boże Narodzenia 2013 – organizator Centrum Kultury w Izabelinie
Szymon Konieczny 2 miejsce XIII Międzyszkolna Olimpiada Matematyczna „KYTAMETAM 2014” – organizator ZSOS nr 1 w Krakowie
Szymon Konieczny 2 miejsce XIV Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny „OrtoFanek 2014” – organizator ZSOI nr 6 w Krakowie
Maria Raźny laureatka 1 miejsca „Wielcy Polacy – zasłużeni dla niepodległości"
Daria Kołodziejczyk 1b, tytuł „Bakalarz 2014” w kategorii klas pierwszych Ogólnopolski Konkurs Kaligraficzny „Bakałarz 2014” - organizator Pałac Młodzieży Nowy Sącz, miesięcznik dla dzieci „Promyczek Dobra”
Marcin Balicki 6b nagroda III stopnia VIII Małopolski Konkurs Literacki „Moje życie to piękna baśń” – organizator SP 101 w Krakowie i Konsulat Królestwa Danii
Amelia Lach,
Olivier Hoang Viet,
Szymon Lisowski,
Sara Gniecka 2b
2 miejsce „Żaczek Krakowski” – organizator Stowarzyszenie SZERSZE HORYZONTY, Muzeum UJ
Julia Pawlik,
Nataniel Ślęczka,
Emilia Wieczorek,
Bartłomiej Zazula,
Jakub Zazula 2c
3 miejsce „Żaczek Krakowski” – organizator Stowarzyszenie SZERSZE HORYZONTY, Muzeum UJ
Kalina Bernatowicz,
Wiktor Kapałka 2b
wyróżnienie „Cudowny Świat Baśni” – kategoria recytacja – organizator DK „Podgórze”
Szymon Konieczny 3b 3 miejsce Konkurs wiedzy o Krakowie „Krakusek 2013/14” – organizator Zamek Królewski na Wawelu oraz Akademia Żakowska
Maciej Czuba 5c,
Joanna Raczyńska,
Sebastian Porębski 5c
3 miejsce IV Międzyszkolny Turniej Języka Angielskiego – organizator Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek w Krakowie
Szymon Konieczny 3b finalista Międzyszkolny Konkurs Regionalny KRAK 2014 – organizator SP 88 w Krakowie
Gabrysia Krzewińska,
Julia Kura 2a,
Mikołaj Markut,
Gabrysia Niewiara,
Amelia Lach 2b,
Kamil Rogóż,
Bartek Zazula,
Kuba Zazula,
Eryk Chmiel,
Emilia Wieczorek 2c
II miejsce Wielobój Łyżwiarski 2014 dla klas 1-2 – organizator MOS Kraków „Zachód”
Alicja Chojnacka 6b laureatka Małopolski Konkurs Humanistyczny
Daria Kołodziejczyk 1b,
Julia Jantos 1c,
Emilia Wieczorek,
Mateusz Kamieniarz,
Wiktoria Owsianka 2c,
Karolina Mleczko 3a
tytuł finalisty Ogólnopolski Konkurs Kaligraficzny „Bakałarz 2014” - organizator Pałac Młodzieży Nowy Sącz, miesięcznik dla dzieci „Promyczek Dobra”
Justyna Szymańska 3b,
Mikołaj Nowakowski 2a
3 miejsce Wojewódzki Konkurs Ekologiczny „Na Ratunek Ziemi” – organizator SP w Trąbkach i Gimnazjum w Niegowici
Michał Bik 3a 2 miejsce Wojewódzki Konkurs Ekologiczny „Na Ratunek Ziemi” – organizator SP w Trąbkach i Gimnazjum w Niegowici
Amelia Łaskawiec 2b,
Agata Polek 3b
wyróżnienie Konkurs plastyczny – „Moja Szkolna Biblioteka” – organizator TNBSP Oddział w Krakowie
Amelia Lach,
Amelia Łaskawiec,
Sara Gniecka,
Urszula Czuba,
Mikołaj Markut,
Dawid Bednarczyk,
Wiktor Kapałka,
Oliwia Patoła,
Kalina Bernatowicz,
Asia Buś 2b
wyróżnienie Konkurs plastyczny „Olimpijskie Impresje” w ramach II edycji Słoneczna Integracja – organizator ZSOI nr 5, Stowarzyszenie „Szersze Horyzonty” MHMK Dzieje Nowej Huty
Urszula Konieczna 4b 2 miejsce Konkurs Fotograficzny „Moja Nowa Huta” – organizator ZSO nr15 Gimnazjum nr 45 w Krakowie
Emanuel Sajka 4c wyróżnienie Konkurs Fotograficzny „Moja Nowa Huta” – organizator ZSO nr15 Gimnazjum nr 45 w Krakowie
Marek Dyjak 6a uzyskanie tytułu finalisty Małopolski Konkurs Matematyczny
Marek Dyjak 6a uzyskanie tytułu finalisty Małopolski Konkurs Przyrodniczy
Alicja Chojnacka 6b uzyskanie tytułu finalisty Małopolski Konkurs Humanistyczny
Julita Jantos 1c,
Kamil Rojewski 1b,
Weronika Worobjow 1a
wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Świąteczne Anioły” – organizator GOK w Jedliczu
Patrycja Dudzic 1a,
Milena Nowak 1a,
Maciej Kordas 1b,
Szymon Piskorz 1b,
Julita Jantos 1c,
Filip Grodowski 2b,
Szymon Jurek 2c,
Eryk Chmiel 2c
udział XII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Anioły – muśnięcie skrzydeł” – organizator Wałbrzyski Ośrodek Kultury
Amelia Lach 2b wyróżnienie VIII Konkurs na Projekt Kartki Świątecznej – Dar na Hospicjum św. Łazarza w Krakowie – organizator MDK al. 29 Listopada, Fundacja Pomoc Krakowskiemu Hospicjum
Zuzanna Talaga 6c IV miejsce, kwalifikacja do zawodów wojewódzkich Krakowska Olimpiada Młodzieży - Szachy
Zuzanna Talaga,
Maja Piasecka 6c,
Amelia Talaga 4a
II miejsce Krakowska Olimpiada Młodzieży - Szachy
Filip Matracki 3b,
Grzegorz Niedziółka,
Dominik Matracki 6b
XII miejsce Krakowska Olimpiada Młodzieży - Szachy
Maja Piasecka 6c 1 miejsce Mikołajkowy Turniej Szachowy o puchar Przewodniczącego Rady Dzielnicy XVII – organizator G 44 w Krakowie
Grzegorz Niedziółka 6b 2 miejsce Mikołajkowy Turniej Szachowy o puchar Przewodniczącego Rady Dzielnicy XVII – organizator G 44 w Krakowie
Dominik Palenik 6c 3 miejsce Mikołajkowy Turniej Szachowy o puchar Przewodniczącego Rady Dzielnicy XVII – organizator G 44 w Krakowie
Maria Raźny 6b 5 miejsce XX Krakowski Turniej Wiedzy o Antyku i Mitologii
klasa 6c 3 miejsce V Gra Miejska „Labirynt Pamięci” – organizator MDK Dom Harcerza
Izabela Wołek 6c 1 miejsce Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Jesienne duszki i leśne skrzaty” – organizator MDK ul. Lotnicza
Maciej Kordas 1b,
Wiktor Kapałka 2b
laureat etapu wojewódzkiego udział w etapie ogólnopolskim Ogólnopolski konkurs Polskiej Poezji Religijnej „Pierścień Świętej Kingi” – organizator Pałac Młodzieży Nowy Sącz, miesięcznik dla dzieci „Promyczek Dobra”
Mateusz Kamieniarz 2c 3 miejsce Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Twórczości J. Tuwima – organizator SP 88
Amelia Łaskawiec 2b 2 miejsce Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Twórczości J. Tuwima – organizator SP 88
Mateusz Kamieniarz 2c wyróżnienie IV Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „I Bóg stworzył poezję…” – organizator Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek
Jakub Podolecki 6b 3 miejsce Konkurs „Co wiem o Janie Pawle II” – organizator MDK Podgórze
Mateusz Kamieniarz,
Nikola Smok 2c
wyróżnienie Małopolski Konkurs Plastyczny – „Stop! Czerwone światło! Kodeks Bezpiecznego Małolata” – organizator CM im. H. Jordana
Zuzanna Zyguła 2c nagroda Małopolski Konkurs Plastyczny – „Stop! Czerwone światło! Kodeks Bezpiecznego Małolata” – organizator CM im. H. Jordana
klasa 2b laureat – najlepsza klasa druga wojewódzki konkurs plastyczny – „Bezpieczna droga do szkoły” – organizator Gazeta Krakowska
Alicja Chojnacka,
Weronika Kawecka 6b
zakwalifikowanie się do etapu rejonowego Małopolski Konkurs Humanistyczny
Marek Dyjak 6a,
Paweł Jędrszczyk 6b,
Weronika Mika 6a
zakwalifikowanie się do etapu rejonowego Małopolski Konkurs Przyrodniczy
Marek Dyjak 6a zakwalifikowanie się do etapu rejonowego Małopolski Konkurs Matematyczny
Jakub Bakalarz 6c,
Maria Baran 5a
zakwalifikowanie się do etapu rejonowego Małopolski Konkurs Biblijny
Kinga Lewandowska 6c III miejsce oraz udział w zawodach wojewódzkich Krakowskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych
Maja Piasecka 6c udział w zawodach wojewódzkich Krakowskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych
Amelia Talaga,
Jakub Śliwiński,
Michał Bohun,
Bartłomiej Adamski,
Wiktor Zych,
Daniel Chmura,
Emanuel Sajka
III miejsce Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta
Wiktor Kałkus,
Marcin Balicki,
Kacper Jania,
Dariusz Sajka,
Dawid Cupał,
Kamil Kubic,
Wiktor Zych,
Daniel Chmura,
Filip Jania
II miejsce Turniej Piłki Nożnej o Przewodniczącego Rady Dzielnicy XVII
Zofia Kostecka 3a,
Martyna Tomczyk 3a,
Gabriela Zakrzewska 3a,
Emilia Kuchta 3b,
Julia Kuźniar 3b
wyróżnienie międzyszkolny konkurs „Piękno w równowadze” – organizator Nowohucka Biblioteka Publiczna
Sara Gniecka 2b,
Ewa Dyjak 3b
3 miejsce międzyszkolny konkurs „Piękno w równowadze” – organizator Nowohucka Biblioteka Publiczna
Karolina Nowokuńska 4c 2 miejsce międzyszkolny konkurs „Piękno w równowadze” – organizator Nowohucka Biblioteka Publiczna
Weronika Bakalarz 4a,
Nikola Samborek 3a
1 miejsce międzyszkolny konkurs „Piękno w równowadze” – organizator Nowohucka Biblioteka Publiczna
Mikołaj Lasota 3c laureat „Od morza jesteśmy” XXV edycja Międzynarodowego Konkursu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży Szkolnej Euroregionu Bałtyk – organizator MDK Stowarzyszenie Gmin RP „Euroregion Bałtyk”
Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2012/2013
Uczeń Miejsce Konkurs
Zofia Kostecka kl. 3a,
Martyna Tomczyk kl. 3a,
Gabriela Zakrzewska kl. 3a,
Emilia Kuchta kl. 3b,
Julia Kuźniar kl. 2b
wyróżnienie Międzyszkolny Konkurs "Piękno w równowadze" zorganizowany przez Nowohucką Bibliotekę Publiczną.
Sara Gniecka kl. 2b,
Nikola Samborek kl. 3a,
Ewa Dyjak kl. 3b,
Weronika Bakalarz kl. 4a,
Karolina Nowokuńska kl. 4b
Laureaci Międzyszkolny Konkurs "Piękno w równowadze" zorganizowany przez Nowohucką Bibliotekę Publiczną.
drużyna sp:
Kinga Niewiarowska,
Maria Skrzyńska,
Kamil Żuchowski, Maciej Pruski 6a
3 miejsce Strażacki Turniej Szkół Nowej Huty organizowany przez MDK Fort 49 „Krzesławice”
Kamil Kubic 3b 3 miejsce I edycja międzyszkolnego konkursu OMNIBUS 2013 pod hasłem „ABC bezpieczeństwa” organizowany przez SP 78
Kamil Kubic 3b 2 miejsce X Międzyszkolny Konkurs „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym” organizowany przez SP 52 pod patronatem Prezydenta Miasta Krakowa
Mikołaj Lasota 2c nagroda XXV Międzynarodowy Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży Szkolnej Euroregionu Bałtyk „Od morza jesteśmy” organizowany przez MDK w Elblągu
Tomasz Broda,
Karolina Wydra,
Natalia Urbańska,
Ola Lewandowska – 2c
wyróżnienie Konkurs wiedzy o Krakowie „Krakusek” organizowany przez Zamek Królewski na Wawelu
Magda Dudzik,
Olga Liszka,
Martyna Tomczyk,
Nikola Samborek,
Kacper Kułaga – 2a
2 miejsce – „Księga najpiękniej wykonana” Konkurs wiedzy o Krakowie „Krakusek” organizowany przez Zamek Królewski na Wawelu
Oliwier Kruczek,
Mateusz Marzec,
Wiktor Budzyn,
Tymoteusz Górka,
Karol Dudzik – 2a
1 miejsce – „Księga najbardziej odkrywcza” Konkurs wiedzy o Krakowie „Krakusek” organizowany przez Zamek Królewski na Wawelu
Kuba Jaworski,
Mateusz Kamieniarz,
Wiktoria Owsianka,
Kamil Rogóż,
Ola Sikora,
Emilia Wieczorek,
Kuba Zazula – 1c
wyróżnienie Konkurs wiedzy o Krakowie „Rajcuś Krakowski” dla klas 1 organizowany przez Zamek Królewski na Wawelu
Gabrysia Krzewińska,
Oliwia Małysa,
Mikołaj Nowakowski,
Paweł Rycerz,
Kuba Warzecha,
Bruno Zmarlicki -1a
2 miejsce Konkurs wiedzy o Krakowie „Rajcuś Krakowski” dla klas 1 organizowany przez Zamek Królewski na Wawelu
Jan Janowiec 2c,
Szymon Konieczny
Filip Matracki 2b,
Julia Kalita 3c,
Kutryba Gabriela 3a,
Sebastian Porębski 4b,
Paweł Jędrszczyk,
Maria Rażny 5b,
Julia Luty 5c,
Weronika Mika 5a,
Julia Kubic,
Aleksandra Pękala,
Natalia Ruman 6b
nagroda VI edycja Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik” organizowany przez Akademię Młodych Odkrywców przy UJ
Mateusz Cała 2b,
Maciej Czuba,
Karol Rosa 4c,
Marek Dyjak 5a
nagroda VI edycja Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik” organizowany przez Akademię Młodych Odkrywców przy UJ
Magda Dźwigoń 2a nagroda główna VI edycja Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik” organizowany przez Akademię Młodych Odkrywców przy UJ
Magda Dźwigoń 2a
Karol Dudzik 2a
Filip Matracki,
Jacek Jurkiewicz,
Szymon Konieczny,
Tomasz Juda 2b,
Maciej Czuba,
Adrian Pietrzyk 4c,
Nikola Bartula 4a,
Marek Dyjak 5a,
Krystian Mleczko 6b,
Maria Skrzyńska 6a,
Paweł Jędrszczyk 5b,
Dominik Palenik 5c
bardzo dobry wynik Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”
Michał Bohun wyróżnienie Międzyszkolny Konkurs Informatyczno-Plastyczny z elementami jęz. angielskiego organizowany przez SP w Gnieźnie w ramach XXI Ogólnopolskiego Zlotu Szkół Sienkiewiczowskich
Edyta Bugańska 3a nagroda Ogólnopolski Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Parki Narodowe w Polsce oraz Gatunki Zwierząt i Roślin Chronionych” organizowany przez MDK w Częstochowie
praca zbiorowa klasy 2a 1 miejsce Konkurs plastyczny w ramach Festiwalu Ekologicznego „Wiatr i Woda w Krakowie”
Aleksandra Pękala 6b laureat 15 miejsca Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z jęz. angielskiego OLIMPUS – sesja wiosenna
Weronika Kawecka 5b laureat 14 miejsca Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z jęz. angielskiego OLIMPUS – sesja wiosenna
Maciej Czuba 4c laureat 5 miejsca Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z jęz. angielskiego OLIMPUS – sesja wiosenna
drużyna sp:
Miłosz Kwatera,
Jędrzej Motyka,
Kamil Kubic 3b
wyróżnienie I Ogólnopolski Konkurs Czytelniczy „W krainie Solilandii” organizowany przez Muzeum Żup Solnych – Kopalnia Soli Wieliczka
drużyna sp:
Marek Niewiara,
Jakub Jasiński,
Mateusz Zych,
Martyna Raczek,
Monika Poterek 6a
3 miejsce międzyszkolny sztafetowy Bieg Pamięci w rocznicę rozstrzeleń w Krzesławicach organizowany przez Gimnazjum nr 44
Maria Skrzyńska 6a,
Mateusz Zych 6a
bardzo dobry wynik Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny Eko-Planeta organizowany przez Studium Ochrony Środowiska SGGW w Warszawie
Maria Skrzyńska 6a finalistka Krakowski Konkurs Ekologiczny dla uczniów szkół podstawowych organizowany przez SP 62
Sara Gniecka 1b 3 miejsce konkurs plastyczny „Krakowska Rodzina 2013 – Nasze miejsce w Krakowie” organizowany przez MDK „Dom Harcerza”
Karol Rosa 4c,
Paweł Jędrszczyk 5b
laureat 12 miejsca Ogólnopolska olimpiada przedmiotowa z przyrody OLIMPUS – sesja wiosenna
Maciej Czuba 4c laureat 10 miejsca Ogólnopolska olimpiada przedmiotowa z przyrody OLIMPUS – sesja wiosenna
drużyna szkoły podstawowej:
Julia Kubic,
Marcelina Grzywa,
Katarzyna Filosek,
Kinga Lewandowska,
Maja Pisecka,
Magdalena Morąg,
Aleksandra Pękala
3 miejsce 4-bój drużynowy LA dziewczat w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży – Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2012/2013
drużyna szkoły podstawowej:
Matylda Podobińska,
Dominika Błach,
Julia Wąsala,
Kinga Konderak,
Katarzyna Filosek,
Maja Piasecka,
Aleksandra Pekala,
Julia Kubic, Anna Tokarz
4 miejsce wiosenne sztafetowe biegi przełajowe w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży – Igrzyska Młodzieży Szkolnej 2012/2013
Katarzyna Dybcio,
Zuzanna Talaga,
Natalia Moskal 5c
6 miejsce Konkurs wiedzy „Kultura ludowa Krakowiaków i Górali” organizowany przez Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana
Alicja Chojnacka,
Maria Raźny,
Aleksandra Gałązka 5b
3 miejsce Konkurs wiedzy „Kultura ludowa Krakowiaków i Górali” organizowany przez Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana
Karolina Nowokuńska 3c Laureatka Konkurs plastyczny „Ziemia Naszym Domem” organizowany przez MDK Podgórze
Oliwia Patoła 1b 3 miejsce Wielkanocny Konkurs Plastyczny organizowany przez Centrum Kultury i Promocji w Michałowicach
Julia Sobolewska 4c 2 miejsce konkurs na przepis na danie pod hasłem „Młodzi zdrowo gotują” organizowany przez Centrum Młodzieży im. Jordana w Krakowie
Maria Raźny 5b finalistka Małopolski konkurs tematyczny „Wielcy Polacy – wybitni dowódcy”
Marek Dyjak 5a finalista Małopolski konkurs przyrodniczy
Alicja Chojnacka 5b finalistka Małopolski konkurs humanistyczny
Julia Michno 2c,
Hubert Mróz 2c
wyróżnienie konkurs społeczno-kulturalny dla bardzo młodych obywateli Krakowa “Rajcuś krakowski” organizowany przez Muzeum Historyczne Miasta Krakowa
Gabriela Jędrszczyk 3a 3 miejsce Konkurs wiedzy o Krakowie „Krakusek” organizowany przez Zamek Królewski na Wawelu
Jakub Niedojadło 3c 1 miejsce konkurs plastyczny – Wielkanocna Kartka Świąteczna organizowany przez Klub „Kuźnia”
Kinga Lewandowska,
Maja Piasecka,
Kasia Filosek,
Magda Morąg,
Julia Kubic,
Marcelina Grzywa
1 miejsce Halowy Wielobój Lekkoatletyczny chłopców organizowany przez MOS Nowa Huta
Mateusz Zych,
Marek Niewiara,
Kamil Ząbek,
Darek Sajka,
Kacper Pazdan,
4 miejsce Halowy Wielobój Lekkoatletyczny chłopców organizowany przez MOS Nowa Huta
Weronika Bakalarz 3a 1 miejsce Wojewódzki konkurs Ekologiczny „Na ratunek Ziemi” – praca plastyczna organizowany przez Gimnazjum w Niegowici
Edyta Bugańska 3a wyróżnienie konkurs literacko-plastyczny „Zaczytana zakładka” organizowany przez MDK im. K.I.Gałczyńskiego
klasa 2a 1 i 2 miejsce Konkurs „Zaczek krakowski” organizowany przez Muzeum UJ i Wojewódzką Bibliotekę Publiczną
klasa 2c –
Tomasz Broda,
Mikołaj Lasota,
Ola Lewandowska,
Natalia Urbańska,
Karolina Kasina,
Karolina Wydra,
Weronika Przydział
wyróżnienie Konkurs „Zaczek krakowski” organizowany przez Muzeum UJ i Wojewódzką Bibliotekę Publiczną
Nasi drugoklasiści zdobyli aż 3 nagrody: I miejsce w kategorii „KSIĘGA NAJBARDZIEJ ODKRYWCZA”
II miejsce w kategorii „NAJPIĘKNIEJ WYKONANA KSIĘGA ODKRYĆ”
wyróżnienie w kategorii „KSIĘGA NAJBARDZIEJ ODKRYWCZA”
„ŻACZEK” – konkurs o Krakowie. Uroczystość rozdania nagród odbyła się w Auli Collegium Maius 5 kwietnia 2013.
GRATULUJEMY NAGRODZONYM!

Galeria zdjęć z gali rozdania nagród


Sara Gniecka 1b,
Wiktora Dycha 3c
2 miejsce Miejski Konkurs Plastyczny „Marcowe Koty” organizowany przez C.M. im. Jordana
Wiktor Kapałka 1b 1 miejsce Miejski Konkurs Plastyczny „Marcowe Koty” organizowany przez C.M. im. Jordana
Filip Grodowski 1b kwalifikacja do wystawy Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Zapomniany Anioł” organizowany przez MDK ul. Grunwaldzka
Sara Gniecka 1b,
Karolina Bernatowicz 1b,
Filip Grodowski 1b
kwalifikacja do wystawy Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Maski i Figurki Afrykańskie organizowany przez MDK ul. Grunwaldzka
Maja Piasecka 5c,
Zuzanna Talaga 5c,
Amelia Talaga 3a
2 miejsce Finał miejski Krakowskiej Olimpiady Młodzieży – szachy drużynowo
Mateusz Padlik 6b 1 miejsce w szkole Ogólnopolski Konkurs Historyczny „KLIO 2012” – Polskie Symbole Narodowe
Emanuel Sajka 3c,
Alicja Pietrzak 3c,
Oliwia Tutak 3c
nagroda konkurs plastyczny „Nasza choinka” organizowany przez DK „Dwór Czeczów”
Maria Raźny 5b zakwalifikowanie się do etapu rejonowego Małopolski Konkurs Tematyczny „Wielcy Polacy – wybitni dowódcy”
Maja Piasecka 5c 1 miejsce Szachowy Turniej Mikołajkowy o Puchar Przewodniczącego Rady Dzielnicy XVII
Adrianna Kotnis 6a,
Patrycja Walczykowska 6c
wyróżnienie XIII edycja konkursu Podgórskie Dyktando organizowany przez Dom Kultury „Podgórze”
Maria Raźny 5b Wicemistrz ortografii Szkół Podstawowych XIII edycja konkursu Podgórskie Dyktando organizowany przez Dom Kultury „Podgórze”
Mikołaj Markut 1b
Amelia Talaga 3a
wyróżnienie Konkurs plastyczny „Widokówka z Krakowa” organizowany przez Centrum Młodzieży im. H. Jordana
Gabriela Jędrszczyk 3a Ekspert Ortografii 15 miejsce Ogólnopolski Test Ortograficzny 2012 organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej
Julia Kalita 3c Ekspert Ortografii 14 miejsce Ogólnopolski Test Ortograficzny 2012 organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej
Krystian Mleczko 6b
Mateusz Warzecha 6b
15 miejsce Ogólnopolski konkurs Multitest 2012 z historii organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej
Sara Gniecka 1b I miejsce Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Jesienne duszki i jesienne skrzaty” organizowany przez MDK ul. Lotnicza
uczniowie klasy 1b udział Małopolski Konkurs Plastyczny Wokół Beethovena – Symfonia Radości”
Sara Gniecka 1b
Joanna Buś 1b
Mikołaj Lasota 2c
nagroda IV Wojewódzki Konkurs Rękodzieła Artystycznego „Jesienne drzewo” organizowany przez MDK ul. Grunwaldzka
Marek Dyjak 5a zakwalifikowanie się do etapu rejonowego Małopolski konkurs przyrodniczy
Alicja Chojnacka 5b zakwalifikowanie się do etapu rejonowego Małopolski konkurs humanistyczny
Sara Gniecka 1b nagroda krakowski konkurs plastyczny „Czar psa i kota” organizowany przez MDK al. 29 Listopada
Franek Zaśko 3a
Julka Bykowski 3c
Wiktor Zych 3a
nagroda
nagroda
wyróżnienie
krakowski konkurs plastyczny „Wiedźmy i wiedźminki” organizowany przez MDK im. K. I. Gałczyńskiego
Kinga Lewandowska 5c I miejsce nowohuckie i krakowskie jesienne biegi przełajowe w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży
Jakub Bakalarz 5c III miejsce ogólnopolski konkurs plastyczny „Moje spojrzenie na świat bohaterów powieści Janusza Korczaka” organizowany przez Bibliotekę Główną NhBP
Mikołaj Markut 1b I miejsce ogólnopolski konkurs plastyczny „Moje spojrzenie na świat bohaterów powieści Janusza Korczaka” organizowany przez Bibliotekę Główną NhBP
Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2011/2012
Uczeń Miejsce Konkurs
Michał Jewuła G2C Laureat (9 m) język angielski - Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa OLIMPUS - sesja wiosenna
Karol Batdavaa 5a najlepsze wyniki w szkole przyroda - Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa OLIMPUS - sesja wiosenna
Kacper Kucharski G1B
Tomasz Śliwa G2C
Bartłomiej Konieczny G3A
Karolina Figiel 4b
najlepsze wyniki w szkole historia - Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa OLIMPUS - sesja wiosenna
Marcin Wojnarski G1C
Jerzy Arcyz G2B
Bartosz Śmietana G3C
najlepsze wyniki w szkole geografia - Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa OLIMPUS - sesja wiosenna
Julia Jewuła G1A
Aleksandra Gałązka 4b
Alicja Chojnacka 4b
Maria Skrzyńska 5a
Gabriela Łoboda 6b
najlepsze wyniki w szkole język angielski - Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa OLIMPUS - sesja wiosenna
Bartłomiej Konieczny G3A
Krzysztof Sokołowski G3C
Karol Macała G3D
III miejsce eliminacje miejskie XXXV Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym organizowanym przez Wydział Ruchu Drogowego KM Policji
Wojciech Gurgul G3C
Krzysztof Sokołowski G3C
Konrad Sumara G3C
I miejsce międzyszkolny konkurs "Młody Ratownik" organizowanym przez ZSOI nr 6
Jakub Śliwiński 3c III miejsce międzyszkolne zawody pływackie w stylu grzbietowym na dystansie 25 m organizowanym przez Międzyszkolny Basen Pływacki
Karol Rosa 3c III miejsce II Międzynarodowy Konkurs "Przyroda w kolorach" organizowanym przez MDK ul. Grunwaldzka
Zespół SHOW DANCE z gimnazjum I miejsce
III miejsce
Otwarty Turniej Tańca Nowoczesnego - Gnojnik 2012
VI Otwarty Turniej zespołów Cheerleaders w Raciborowicach
Gabriela Blada 6b
Jakub Mróz 6a
mateusz Cieśniarski 6a
I miejsce międzyszkolny konkurs "Prawo i my" organizowanym przez Straż Miejską
Krzysztof Sokołowski G3C
Bartłomiej Konieczny G3A
Michał Sokół G3D
III miejsce międzyszkolny konkurs "Prawo, ratownictwo, bezpieczeństwo" organizowanym przez Straż Miejską w Krakowie
Bartłomiej Konieczny G3A
Michał Sokół G3D
laureat Małopolskiego Konkursu Chemicznego organizowanego przez Małopolskiego Kuratora Oświaty Bartłomiej Konieczny G3A i Michał Sokół G3D
Marek Dyjak 4a laureat konkurs „Krakowska Matematyka 2012” organizowanym przez Stowarzyszenie Nauczycieli Matematyki
Magdalena Lach
Kinga Dudzik
Aleksandra Pękala
6c
I miejsce Nagrody w konkursie „Kultura Ludowa Krakowiaków i Górali” organizowanym przez Centrum Młodzieży im. H. Jordana
Alicja Chojnacka
Aleksandra Gałązka
Maria Raźny
4b
III miejsce Nagrody w konkursie „Kultura Ludowa Krakowiaków i Górali” organizowanym przez Centrum Młodzieży im. H. Jordana
Michał Rychlik
Julia Kubic
Karolina Mossoczy
6c
V miejsce Nagrody w konkursie „Kultura Ludowa Krakowiaków i Górali” organizowanym przez Centrum Młodzieży im. H. Jordana
Aleksandra Pękala 5b 15 miejsce ogólnopolski konkurs „MIX z historii” organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej
Justyna Strzałka
Monika Surma
Regina Kołodziejczyk
Aleksandra Jóźwik
G3B
wyróżnienie ogólnopolski konkurs na film promujący języki obce „Języki Europy potrzebne od zaraz” organizowanym przez wydawnictwo House of English
Sebastian Porębski
Wiktoria Świder
Dominika Figiel
Kinga Borgosz
Adam Matysiak
3b
Nagrody konkurs rysunkowy „Z Babcią na grzyby, z Dziadkiem na ryby – czyli moje wymarzone wakacje z dziadkami” organizowanym przez Uniwersytet Rolniczy
Paweł Jędrszczyk 4b
Sebastian Porębski 3b
nagroda główna
wyróżnienie
II edycja konkursu „Drzewo Recenzji – warto czytać czy nie warto” organizowanym przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną
Gabriela Kutryba 2a nagroda IV edycja konkursu ekologicznego na plakat „Chrońmy lasy Europy” organizowanym przez Zespół Szkół w Poroninie
Dariusz Jajeśniak G2A II miejsce VI wojewódzki konkurs wiedzy „W kręgu mitów i kultury antycznej” organizowanym przez Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży
szkoła podstawowa
sztafeta chłopców
sztafeta dziewcząt
sztafeay dziewcząt z gimnazjum

II miejsce
III miejsce
III miejsce
Nowohucka Olimpiadza Młodzieży w Sztafetowych Biegach Przełajowych
Kinga Machaj G 3C
Ewelina Bienias G 3C
II miejsce V edycja międzyszkolnego konkursu informatyczno-historycznego „Różne oblicza Krakowa” organizowanego prze XI LO
Kinga Borgosz 3b wyróżnienie konkurs „Cudowny świat baśni H. Ch. Andersena” organizowanym przez DK „Podgórze”
Sebastian Porębski 3b wyróżnienie konkurs wiedzy o Krakowie „Krakusek” organizowanym przez PZSz „Wawel”
Aleksandra Stanecka G 3B
Paulina Stanecka G 3B
Dagmara Pietrzyk G 3B
wyróżnienia konkurs na przepis na danie pod hasłem „Młodzi zdrowo gotują” organizowanym przez CM im. Jordana
Arkadiusz Raźny
Marcin Rabjasz
Jakub Zioło
Kamil Górski
Filip Hładyłowicz
Paweł Osiakowski
Michał Górski
Bartosz Tobiasz
Tomasz Śliwa
Norbert Sobczyk
Konrad Adamski
II miejsce w Krakowie w ramach Gimnazjady Młodzieży Arkadiusz Raźny, Marcin Rabjasz, Jakub Zioło, Kamil Górski, Filip Hładyłowicz, Paweł Osiakowski, Michał Górski, Bartosz Tobiasz, Tomasz Śliwa, Norbert Sobczyk, Konrad Adamski
Dominik Stasiak 6a
Dominika Brańka G 2A
Przemysław Krukowski G 3D
bardzo dobre wyniki Ogólnopolski konkurs historyczny Krąg”
Monika Cisek G 3C I miejsce i nagroda specjalna VII edycja ogólnopolskiego konkursu literackiego „Na Tatrzańskim szlaku” organizowanym przez TPN w Poroninie
Weronika Świętek G3D
Marta Stopa G 3A
Paulina Wróbel G 3C
Anna Sobolewska G 3A
I miejsce
II miejsce
III miejsce
wyróżnienie
VIII edycja konkursu fotograficznego „Zimą malowane” organizowanym przez MDK „Podgórze”
Julia Wąsala 3c III miejsce Międzyszkolny Turniej Łamigłówkowy klas III „Łamacz Głowy 2012”
Paweł Jędrszczyk 4b
Joanna Klimowska G 1C
Jerzy Arcyz G 2B
Wiktor Kopański G 3D
najlepsze wyniki w szkole sesja zimowa olimpiady przedmiotowej Olimpus – Historia
Natalia Odrobina 3b wyróżnienie XV Jubileuszowy Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „W krainie mrozu i śniegu”
Jakub Podolecki 4b wyróżnienie konkurs „Jan Paweł II – nasz Papież” organizowanym przez Dom Kultury Podgórze
Kamil Ząbek 5a
Krystian Mleczko 5b
Marek Dyjak 4a
Dominik Stasiak 6a
10 miejsce w Polsce
11 miejsce w Polsce
15 miejsce w Polsce
15 miejsce w Polsce
Ogólnopolski Konkurs Historyczny Multitest
Mateusz Wąsikowski G 1C udział w etapie rejonowym Konkurs Tematyczny "O wolność Rzeczypospolitej - Tadeusz Kościuszko i książę Józef Poniatowski - żołnierze wolności
Marek Dyjak 4a
Maria Raźny 4b
Maja Piasecka 4c
Natalia Ruman 5b
Gabrysia Blada 6b
zakwalifikowanie się do etapu krakowskiego Konkurs "Krakowska Matematyka" organizowanym przez Stowarzyszenie Nauczycieli Matematyki
Bartłomiej Konieczny G 3A
Weronika Opyrchał G 3A
Finaliści Małopolski Konkurs Chemiczny
Michał Sokół G 3D Finalista Małopolski Konkurs Matematyczny
Małopolski Konkurs Chemiczny
Konrad Sumara G 3C Finalista Małopolski Konkurs Fizyczny
Małopolski Konkurs Matematyczny
Małopolski Konkurs ww-Wiem Więcej
Kinga Dudzik 6c Finalista Małopolskiego Konkursu Humanistycznego
Amelia Teliga 2a
Zuzia Talaga
Maja Piasecka 4c
I miejsce drużyny dziewcząt ze szkoły podstawowej Turniej Szachowy w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży
Arkadiusz Raźny
Marcin Rabjasz
Jakub Zioło
Kamil Górski
Filip Hładyłowicz
Paweł Osiakowski
Michał Górski
Bartosz Tobiasz
Tomasz Śliwa
Norbert Sobczyk
Konrad Adamski
Mistrzostwo Nowej Huty Piłka Siatkowa w ramach Nowohuckiej Olimpiady Młodzieży
Szymon Konieczny 1b wyróżnienie konkurs plastyczno-literacki "Ja i mój zagraniczny przyjaciel" organizowanym przez Centrum Młodzieży
Sebastian Porębski 3b Nagroda konkurs plastyczno-literacki "Ja i mój zagraniczny przyjaciel" organizowanym przez Centrum Młodzieży
Arkadiusz Krawczyk 6a Nagroda w grupie III Szopek Dziecięcych 69 Konkurs Szopek Krakowskich
Natalia Piechówka 6a
Weronika Świętek 6b
wyróżnienie konkurs plastyczny "Pamiątka FOLKnOWA" organizowanym przez Fundację NADwyraz
Natalia Piszczek 2a
Wiktoria Ogiegło 6b
wyróżnienie VI wojewódzki konkurs plastyczny "Choinkowa dekoracja 2011" organizowany przez MDK ul. Grunwaldzka
Joanna Klimowska G1C
Weronika Opyrchał G3A
Bartłomiej Konieczny G3A
najlepsze wyniki w szkole konkurs przedmiotowy OLIMPUS - historia (sesja jesienna)
Tomasz Śliwa G2C 8 miejsce w Polsce Konkurs Przedmiotowy OLIMPUS - historia (sesja jesienna)
Radosław Krukowski G3D II miejsce II Powiatowy Konkurs plastyczno-literacki "Moje miejsce na Ziemi"
Natalia Ruman 5b
Natalia Piechówka 6a
Aleksandra Iżykiewicz G1B
Julia Jewuła G1A
Paulina Wróbel G3C
najlepsze wyniki w szkole XVIII edycji Test Oxford plus w języku angielskim
Kinga Borgosz 3b wyróżnienie konkurs literacki na Wiersz o Krakowie organizowanym przez CM im. Jordana
Andrzej Lupa G2B I miejsce Wojewódzki Konkurs Językowy "Nazwij to po polsku" organizowanym przez MDK ul. Lotnicza
Paulina Bielecka 6a
Kinga Michalczyk 6a
Dominik Stasiak 6a
Cyryl Budnik 5a
Kinga Niewiarowska 5a
Martyna Raczek 5a
Maria Skrzyńska 5a
nagroda XV Konkurs Plastyczny wydawnictwa Skrzat "Jak mogę pomóc"
Daria Cyrek G3A
Weronika Opyrchał G3A
Anna Raźna G3A
Anna Sobolewska G3A
wyróżnienie XI edycja Podgórskiego Dyktanda
Julia Jewuła G1A
Mikołaj Lelito G1A
wyróżnienia XVIII Krakowski Turniej Wiedzy o Mitologii i Antyku zorganizowanym przez MDK "Podgórze"
Dariusz Jajeśniak G1A X miejsce XVIII Krakowski Turniej Wiedzy o Mitologii i Antyku zorganizowanym przez MDK "Podgórze"
Weronika Bakalarz 2a
Edyta Bugańska 2a
Gabriela Jędrszczyk 2a
nagroda konkurs plastyczny "Stop! Czerwone światło - Kodeks Bezpiecznego Małolata" organizowanym przez CM im. Jordana
Matylda Podobińska 3b III miejsce Konkurs Plastyczny "Maria Skłodowska-Curie - Kobieta Naukowiec" organizowanym przez Klub "Iskierka"
Chór Szkolny I miejsce X jubileuszowy Krakowski Konkurs Tradycyjnej Pieśni i Piosenki Polskiej organizowanym przez MDK na ul. Lotniczej
Jakub Sotwin G3B
Monika Surma G3B
zakwalifikowanie się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Wiem Więcej
Daria Cyrek G3A
Wojciech Gurgul G3A
Weronika Opyrchał G3A
Anna Sobolewska G3A
zakwalifikowanie się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Chemicznego
Jadwiga Uljasz G2A zakwalifikowanie się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Matematycznego
Bartłomiej Konieczny G 3A zakwalifikowanie się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Matematycznego
Małopolskiego Konkursu Chemicznego
Michał Sokół G3D zakwalifikowanie się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu matematycznego
Małopolskiego Konkursu Chemicznego
Konrad Sumara G3C zakwalifikowanie się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Fizycznego
Małopolskiego Konkursu Matematycznego
Małopolskiego Konkursu Wiem Więcej
Monika Cisek G3C zakwalifikowanie się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego
Kinga Dudzik 6c zakwalifikowanie się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Przyrodniczego
Małopolskiego Konkursu Humanistyczego
drużyna cheeleader's Mistrzostwo Krakowa MOS Krakowska Olimpiada Młodzieży
drużyna SP
drużyna G
II m.
III m.
Międzyszkolny Turniej Strzelecki Dz XVII - Klub Dukat
Przemek Krukowski G3D wyróżnienie konkurs recytatorski "Tym, których nie ma wśród nas" MDK im. Gałczyńskiego
Klaudia Belska 2a
Gabrysia Jędrszczyk 2a
nagroda konkurs plastyczny organizowany przez MDK ul. Beskidzka „Kasztanoludki i inne jesienne stworki” oraz „Wiedźmy i wiedźminki”
Monika Cisek G3C I miejsce
oraz nagroda dla szkoły – książki o wartości 5000 zł
ogólnopolski konkurs na recenzję książki „220 linii”
Anna Sobolewska G3A
Ewa Głowa G2B
wyróżnienie konkurs organizowany przez Muzeum w Olęgorku „Wakacyjne inspiracje Sienkiewiczem”
Marta Stopa G3A
Justyna Putz G3A
Joanna Klimowska G1C
nagroda główna konkurs organizowany przez Muzeum w Olęgorku „Wakacyjne inspiracje Sienkiewiczem”
Przemysław Zgała G1B
Szymon Żukowski G1B
Konrad Adamski G3D
Zakwalifikowanie się i udział reprezentacja Krakowa i finał wojewódzki indywidualnych biegów przełajowych w ramach Gimnazjady Młodzieży
Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2010/2011
Uczeń Miejsce Konkurs
Jakub Jasiński
Szymon Rusek
Mateusz Ciochoń
Mateusz Borzęcki
Wojciech Wolski
15 miejsce
26 miejsce
13 miejsce
18 miejsce
19miejsce
Olimpus - przyroda - sesja wiosenna - najlepsze wyniki w szkole
Jerzy Arcyz
Karolina Kałkus
Przemek Krukowski
Kajetan Kucharski
Kuba Pałetko
24 miejsce
27 miejsce
28 miejsce
19 miejsce
20 miejsce
Olimpus - historia - sesja wiosenna - najlepsze wyniki w szkole
Tomasz Śliwa
Jadzia Uliasz
Przemek Krukowski
Jacek Polak
10 miejsce
14 miejsce
25 miejsce
17 miejsce
Olimpus - geografia - sesja wiosenna - najlepsze wyniki w szkole
Jacek Polak
Ola Szeliga
11 miejsce
14 miejsce
Olimpus - chemia - sesja wiosenna - najlepsze wyniki w szkole
Ewa Grzywa
Katarzyna Bonek
Regina Kołodziejczyk
Magda Wołoch
17 miejsce
17miejsce
28 miejsce
15miejsce
Olimpus - biologia - sesja wiosenna - najlepsze wyniki w szkole
Dominika Figiel wyróżnienie MDK Podgórze "Cudowny świat baśni" - test ze znajomości baśni
drużyna II miejsce ZSOI6 - Międzyszkolny konkurs Pierwszej Pomocy Przedlekarskiej
drużyna 8 miejsce MZSzach - w turnieju o puchar Małopolskiego Kuratora Oświaty
Agnieszka Rożek laureat VII Krakowska edycja Samorządowego Konkursu Nastolatków "8 wspaniałych"
Jacek Polak
Kinga Michalec
laureat Małopolskiego Konkursu Chemicznego dla uczniów gimnazjum
Kuba Pałetko laureat Małopolskiego Konkursu Historycznego dla uczniów gimnazjum
Bartek Konieczny wyróżnienie GM im Jordana - Konkurs Literacki "O Harnasiu Janosiku Podhalańskim Rozbójniku"
zespół I miejsce Nowohucka Olimpiada Młodzieży - mistrzostwa grup Cheerladers
zespół I miejsce VII Otwarty Turniej Zespołów Cheerleaders o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Skawina
Angelika Kutka
Maja Piasecka
Dariusz Sojka
II miejsce
wyróżnienie
SP37 - Międzyszkolny konkurs szachowy - Projekt znaczka pocztowego
Maria Raźny I miejsce "Łamacz Głowy 2011" dla klas 3 sp -SP85
Monika Cisek I miejsce ZS w Poroninie TPN - VI edycja Konkursu Literackiego "Na Tatrzańskim Szlaku"
Kuba Pałetko
Filip Gajda
13 miejsce
19 miejsce
Olimpus - Historia - sesja zimowa
zespół III miejsce Międzyszkolny Konkurs Liderek kl 1-3 - SP37
Kamil Piper
Magda Kordas
Ola Iżykiewicz
Mateusz Zych
II miejsce

wyróżnienie
CM im Jordana - konkurs plastyczno-literacki "Ja i mój zagraniczny przyjaciel"
Krystian Biernat finalista Małopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego dla uczniów gimnazjum
Magda Wołoch
Ola Szeliga
Kinga Michalec
Jacek Polak
finalista Małopolskiego Konkursu Chemicznego dla uczniów gimnazjum
Magda Wołoch finalista Małopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego Wiem Więcej dla uczniów gimnazjum
Magda Wołoch finalista Małopolskiego Konkursu Biologicznego dla uczniów gimnazjum
Kuba Pałetko
Filip Gajda
finalista Małopolskiego Konkursu Historycznego dla uczniów gimnazjum
Marcin Kosiniak finalista Małopolskiego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkoły podstawowej
Mateusz Borzęcki
Helena Majchrzak
Kinga Dąbek
Wojciech Wolski
I miejsce Konkurs „Przewodnik po Nowej Hucie – szlakiem „Solidarności”” - G Lubocza
Filip Gajda wyróżnienie MDK Podgórze konkurs wiedzy „Jan Paweł II – nasz Papież”
Ewelina Rygiel
Paulina Łukasik
Ilona Durał
Oliwia Dąbek
Dominika Stelmach
Agnieszka Rożek
Ola Szeliga
Alicja Kucharska
Iga Nawara
I miejsce
II miejsce
III miejsce
V miejsce

wyróżnienie
MDK Podgórze - Konkurs "Opowieść Wigilijna" - Test ze znajomości "Opowieści wigilijnej”
Kinga Michalec
Aneta Czaja
Ola Kutypa
II miejsce
III miejsce
wyróżnienie
Nowohucki Konkurs Poetycki
Paweł Pachacz wyróżnienie MDK Podgórze - XVII Krakowski Turniej Wiedzy o Mitologii i Antyku
Mateusz Warzecha
Przemysław Krukowski
19 miejsce
21 miejsce
XII Olimpus - Ogólnopolski Konkurs „Grunwald 1410” z okazji 600 lecia bitwy pod Grunwaldem
Joasia Raczyńska wyróżnienie CM im Jordana - konkurs plastyczny „Widokówka z Krakowa”
Natalia Lorenc I miejsce MDK ul. Grunwaldzka - Wojewódzki Konkurs Rękodzieła Artystycznego „Jesienny liść”
Zespół „pomponiarek” I miejsce Krakowska Olimpiada Młodzieży 10/11 Gimnazjada Młodzieży - Finał Miejski w grupach tanecznych "Cheerleaders" -zespół „pomponiarek” zdobył mistrzostwo Krakowa i I miejsce w województwie
Kinga Dudzik udział w etapie rejonowym Małopolskiego Konkursu Humanistycznego dla uczniów szkoły podstawowej
Kinga Dąbek udział w etapie rejonowym Małopolskiego Konkursu Przyrodniczego dla uczniów szkoły podstawowej
Mateusz Ciochoń
Marcin Kosiniak
udział w etapie rejonowym Małopolskiego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkoły podstawowej
Jacek Polak
Konrad Siekanka
udział w etapie rejonowym Małopolskiego Konkursu Geograficznego dla uczniów gimnazjum
Jakub Pałetko
Filip Gajda
Kajetan Kucharczyk
Konrad Siekanka
Wiktor Kopański

udział
w etapie rejonowym Małopolskiego Konkursu Historycznego dla uczniów gimnazjum
Krystian Biernat udział w etapie rejonowym Małopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego dla uczniów gimnazjum
Krystian Biernat
Joanna Chwastowska
Kasia Leszkow
Paulina Łukasik
Kinga Michalec
Jacek Polak
Agnieszka Rożek
Dominika Stelmach
Ola Szeliga
Dominika Wereszczyńska
Magda Wołoch



udział
w etapie rejonowym Małopolskiego Konkursu Chemicznego dla uczniów gimnazjum
Gajda Filip
Krystian Biernat
jacek Polak

udział
w etapie rejonowym Małopolskiego Konkursu Informatycznego dla uczniów gimnazjum
Kajetan Kucharczyk udział w etapie rejonowym Małopolskiego Konkursu Fizycznego dla uczniów gimnazjum
Magda Wołoch
Magda Kordas
Iza Rychlik
Ola Jóźwik


udział
w etapie rejonowym Małopolskiego Konkursu Biologicznego dla uczniów gimnazjum
Jadwiga Uliasz udział w etapie rejonowym Małopolskiego Konkursu Biblijnego dla uczniów gimnazjum
Krystian Biernat
Jacek Polak
Magda Wołoch

udział
w etapie rejonowym Małopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego Wiem Więcej dla uczniów gimnazjum
Krystian Biernat
Jacek Polak
Łukasz Putz
Dominika Wereszczyńska


udział
w etapie rejonowym Małopolskiego Konkursu Matematycznego dla uczniów gimnazjum
Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2009/2010
Uczeń Miejsce Konkurs
Mikołaj Suchodolski laureat Małopolskiego Konkursu Historycznego
Grzegorz Świrski laureat Małopolskiego Konkursu Informatycznego
Agata Lisiecka laureat Małopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego
Agata Lisiecka
Natalia Mikołajczyk
Grzegorz Świrski
laureat Małopolskiego Konkursu Chemicznego
zespół gimnazjum II miejsce Centrum Kultury i Sportu w Skawinie - VI Otwarty Turniej Zespołów Cheerleaders
Jacek Polak
Filip Kamiński
I miejsce Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Kulturze Krajów Anglojęzycznych Am-Brit 2010
chór szkolny wyróżnienie VIII Krakowski Konkurs Tradycyjnej Pieśni i Piosenki Polskiej
Hania Luśtyk laureat I stopnia z wyróżnieniem XIV edycja Test Oxford Plus z języka angielskiego
Konrad Sumara
Kasia Bonek
Agnieszka Rożek
III miejsce
wyróżnienie
XVI Krakowski Turniej wiedzy o Antyku i Mitologii
Jakub Pałetko finalista Małopolskiego Konkursu Historycznego
Katarzyna Konieczna finalista Małopolskiego Konkursu Chemicznego
Magda Wołoch finalista Małopolskiego Konkursu Biologicznego
Jakub Pałetko
Mikołaj Suchodolski
finalista Ogólnopolskiego Konkursu "Losy Żołnierza ..."
Ada Kotnis nagroda VII Przegląd Plastyczny "Anioł"
Ada Kotnis I miejsce Małopolski Konkurs Plastyczny "Obrazy Jesieni"
I miejsce
II miejsce
XI Małopolska Gimnazjada Młodzieży
Mistrzostwa Krakowa
Mistrzostwa Województwa
Eryk Lasota
Jan Kalafarski
Arek Palonek
III miejsce
drużyna
RDZ VII - Międzyszkolny Turniej Strzelecki
Mikołaj Lelito III miejsce Małopolski Konkurs Plastyczny "Wokół Haendla - Muzyka na wodzie"
Ilona Durał laureatka Ogólnopolska Kampania "Zachowaj Trzeźwy Umysł"
Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2008/2009
Uczeń Miejsce Konkurs
Ola Kwater
Sebastian Ziomek
II miejsce
wyróżnienie
V Jubileuszowy Ogólnopolski Konkurs fotograficzny Świat poezji J.Harasymowicza w obiektywie
Piotr Urbanek
Ola Kwater
I miejsce
II miejsce
Nowohucki konkurs literacki "nowa Huta we wspomnieniach moich dziadków"
Sebastian Ziomek
Ola Kwater
I miejsce
III miejsce
Międzyszkolny Konkurs Dziennikarski "Nowa Huta dziedzictwo przeszłości i teraźniejszości"
Patrycja Mofina I miejsce V Małopolski Konkurs Patriotycznej Twórczości Plastycznej i Literackiej
Kasia Hyjek laureatka Małopolski Konkurs Chemiczny
Wojtek Polak laureat Małopolski Konkurs Geograficzny
Agata lisiecka laureatka Kalwaria Zebrzydowska - "60-ta Rocznica Powstania Paktu Północnoatlantyckiego 10-lecie obecności Polski w NATO"
drużyna G
drużyna SP
I miejsce
II miejsce
Nowohucki Turniej Szkól Dz XVII
Ola Iżykiewicz wyróżnienie Międzyszkolny Konkurs Literacko-plastyczny "Legenda o tym jak powstała Nowa Huta" - SP 89
Wojtek Polak
Marcin Burdacki
Sebastian Ziomek
laureat 6m
laureat 7m
laureat 7m
Olimpus - geografia
Marcin Burdacki laureat IXm Olimpus - chemia
Michał Jarczyk laureat Xm Olimpus - biologia
Krystian MleczkoNatalia Ruman
Kinga Dudzik


wyróżnienie
UJ Wydz. Fizyki II edycja Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik"
Bartek Konieczny I marszałek MHmK - Mały Król Kurkowy
Monika Cisek laureatka XXV Ogólnopolski Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej- G 2 Słupsk
Ola Iżykiewicz
Monika Cisek
wyróżnienie
nagroda
V Małopolski Konkurs Literacki "Kiedy zbliża się ..."- SP 101
Liderki SP
Liderki G
II miejsce
IV miejsce
Raciborowice - Międzypowiatowy Turniej Zespołów Cheerleaders
Bartłomiej Konieczny
Ola Macała
Natalia Mikołajczyk
Damian Kosiniak
Kasia Hyjek
Konrad Sumara
Ola Iżykiewicz
Konrad Janowski
Marcin Kosiniak
Kinga Dąbek
Helena Majkrzak
Jacek Polak
Wojtek Wolski
Kasia Bonek
Magda Wołoch
Marcin Burdacki
Jadzia Uliasz
Gabrysia Blada




wyróżnienie
Kangur Matematyczny 2009
Świrski Grzegorz
Śliwa Tomasz
Krystian Mleczko
Maria Skrzyńskabr>Mateusz Warzecha


wynik bdb
Kangur Matematyczny 2009
Bartek Konieczny
Konrad Janowski
Wojtek Wolski

laureaci
Krakowska Matematyka 2008/2009
Liderki SP
Liderki G
I miejsce
III miejsce
Otwarte Mistrzostwa Krakowa
Liderki SP
Liderki G
wyróżnienie
I miejsce
DK Podgórze - przegląd solowych i zespołowych form tanecznych i muzycznych -Solvay 2009
drużyna dziewcząt II miejsce GM FRNH w Sztafetowych Biegach Przełajowych
drużyna chłopców I miejsce w nowohuckich
IV miejsce w krakowskich z awansem
IMSz FRNH w Sztafetowych Biegach Przełajowych
Gabrysia Blada
Mikołaj Lelito
wyróżnienie MDK Podgórze - konkurs wiedzy "Cudowny świat baśni"
Kinga Niewiarowska wyróżnienie MDK ul. Grunwaldzka - wojewódzki konkurs plastyczny "Paski,cętki, łatki"
Agnieszka Wędel laureatka Samorządowy Konkurs dla Nastolatków 8-wspaniałych
Bartosz Adamski wyróżnienie TNBSzP Oddział w Krakowie
Małopolski Międzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania
Cisek Monika nagroda w konkursie "Na Tatrzańskim szlaku"
Iżykiewicz Ola
Śliwa Tomasz
IV m w kraju
VI m w kraju
w konkursie języka angielskiego "Ogólnopolska Olimpiada Olimpus"
Cisek Monika I miejsce w konkursie edukacyjnym "Wyspa Dinozaura" zorganizowanym przez redakcję Gazety Szkolnej
Kozera Ola
Radoszek Anna
Kwater Ola
Świrski Grzegorz
Kwiecień Joanna
nagroda

wyróżnienie
w konkursie literackim zorganizowanym przez Centrum Młodzieży im. Jordana "Ja i mój zagraniczny przyjaciel"
Pałetko Jakub wyróżnienie XV Krakowski turniej wiedzy o Antyku i mitologii
MDK Podgórze
Lanuszek Boguś I miejsce w konkursie recytatorskim "Zakochana żaba"
organizowanym przez MDK im. Gałczyńskiego
Polak Wojciech
Nowak Jan
Mikołajczyk Natalia
finalista Małopolskiego Konkursu Interdyscyplinarnego "Wiem Więcej" dla gimnazjalistów
Baran Rafał
Mastrzykowski Patryk
Świrski Grzegorz
finalista Małopolskiego Konkursu Informatycznego dla gimnazjalistów
Polak Wojciech finalista Małopolskiego Konkursu Geograficznego dla gimnazjalistów
Utracka Aleksandra
Suchodolski Mikołaj
finalista Małopolskiego Konkursu Historycznego dla gimnazjalistów
Hyjek Katarzyna
Nowak Jan
Zachara Tomasz
Ziomek Sebastian
finalista Małopolskiego Konkursu Chemicznego dla gimnazjalistów
Bartłomiej Konieczny
Konrad Sumara
etap rejonowy Małopolski Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy
Rafał Barann
Marcin Burdacki
Natalia Mikołajczyk
Jan Nowak
Wojciech Polak
Krzysztof Rygiel
Piotr Serafin
Arek Walkowicz
etap rejonowy Małopolski Konkurs Wiem Więcej
Bartosz Adamski
Rafał Baran
Patryk Mastrzykowski
Krzysztof Rygiel
Grzegorz Świrski
etap rejonowy Małopolski Konkurs Informatyczny
Bartosz Adamski
Michał Jarczyk
Anna Kieda
Justyna Krawczyk
Natalia Mikołajczyk
Patryk Paszkot
Krzysztof Rygiel
Piotr Serafin
Joanna Śliwa
Sebastian Ziomek
etap rejonowy Małopolski Konkurs Biologiczny
Rafał Baran
Marcin Burdacki
Kasia Hyjek
Anna Kieda
Ola Konieczna
Jan Nowak
Teresa Nowakowska
Łukasz Sadłoń
Tomek Zachara
Sebastian Ziomek
etap rejonowy Małopolski Konkurs Chemiczny
Rafał Baran
Marcin Burdacki
Jan Nowak
Wojciech Polak
Krzysztof Rygiel
Piotr Serafin
Grzegorz Świrski
etap rejonowy Małopolski Konkurs Matematyczny
Michał Jarczyk
Patryk Mastrzykowski
Wojciech Polak
etap rejonowy Małopolskiego Konkursu Geograficznego
Michał Jarczyk
Ola Kwater
Grzegorz Świrski
etap rejonowy Małopolski Konkurs Fizyczny
Nataniel Ideć
Justyna Krawczyk
Agnieszka Kutypa
Agata Lisiecka
Hania Luśtyk
Ola Utracka
etap rejonowy Małopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego
Wojciech Polak
Ola Utracka
Mikołaj Suchodolski
Magda Wołoch
Ola Żurawska
etap rejonowy Małopolskiego konkursu Historycznego
Bartek Konieczny
Monika Cisek
wyróżnienie Konkurs literacki "Wiejemy do lasu" -Wyd. Nasza Księgarnia
Grupa taneczna I miejsce - finał miejski
III miejsce finał wojewódzki
Gimnazjada Młodzieży - turniej grup tanecznych "cheerleaders"
Maciej Jagła
Kasia Konieczna
Agata Lisiecka
Kuba Mrożek
Mikołaj Suchodolski
I miejsce British Council - V Europejski Dzień Języków
Gabriela Broda
Joanna Śliwa
Ola Kwater
Anna Kieda
Sztafeta 4x100
Sztaf. szwedzka
Drużyna dz
P.Mastrzykowski
Filip Kamiński
Arek Palonek
Piotr Urbanek
Sztaf. szwedzka
Drużyna chł
5 miejsce
5 miejsce
3 miejsce
3 miejsce
3 miejsce
4 miejsce
4 miejsce
6 miejsce
7 miejsce
4 miejsce
3 miejsce
4 miejsce
7 miejsce
Krakowska Olimpiada Młodzieży - Gimnazjada Młodzieży -Indywidualna liga Lekkoatletyczna - Finał Miejski
Katarzyna Dąbrowska
Natalia Mikołajczyk
Michał Jarczyk
I miejsce
II miejsce
III miejsce
VI Ogólnopolskie Spotkanie Sienkiewiczowskie konkurs plastyczny "Znani i mniej znani bohaterowie utworów Sienkiewicza"
Michał Adamczyk
Marlena Musiał
Karolina Górska
Aleksandra Jarmolska
Anna Skrzypek
wyróżnienie Ogólnopolska kampania "Zachowaj Trzeźwy Umysł 2008"
Monika Cisek nagroda Ogólnopolski konkurs "Rodzina źródłem Pokoju dla Ludzkości"
Urząd Miasta w Myszkowie
Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2007/2008
Uczeń Miejsce Konkurs
Paweł Pachacz wyróżnienie konkurs plastyczny "Moje marzenia - Co chciałbym zobaczyć?"
Koło PTTK Krzeszowice
Bartek Konieczny I marszałek konkurs o tytuł "Małego Króla Kurkowego"
Muzeum Historyczne - Bractwo Kurkowe
Aleksandra Zysek I miejsce konkurs plastyczny "Zbiory Muzeum Archeologicznego w Krakowie w oczach młodzieży szkolnej"
Muzeum Aecheologiczne
Grzegorz Świrski nagroda i tytuł TAON Lwiątko - Polsko-Ukraiński Konkurs Fizyczny
Jadwiga Uliasz
Gabriela Łoboda
Kinga Dąbek
Wojtek Wolski
Tomek Śliwa
Kasia Bonek
Konrad Janowski
Bartek Konieczny
Anna Sobolewska
Michał Sokół
Jacek Polak
Natalia Mikołajczyk
Grzegorz Świrski
Patryk Mastrzykowski
Ligia Sierpińska
Marcin Gorczyca
Agnieszka Biesaga
laureat
wynik bdb
wyróżnienie
Kangur Matematyczny 2008
Gabriela Łoboda wyróżnienie "Kaktus 2008" - konkurs ortograficzny
TSSP i AP
Bartek Konieczny III miejsce Gminny konkurs z edukacji regionalnej "Nowa Huta - jej historia i czasy współczesne"
SP 155
zespół Liderki I miejsce w finale krakowskim i w Małopolsce
"Talent Małopolski - MDK
Kinga Michalczyk nagroda XV edycja konkursu plastycznego "Legendy Krakowskie"
Klub Kultury Wola
sztafeta dziewcząt III miejsce Sztafetowe biegi przełajowe RNH
Monika Cisek wyróżnienie konkurs literacki na wiersz o Krakowie
CM im J.
Łukasz Dudek laureat Małopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego
Mateusz Wójcik laureat Małopolskiego Konkursu Historycznego
Monika Cisek
Weronika Opyrchał
I miejsce
wyróżnienie
TPN - konkurs literacki "Na tatrzańskim szlaku"
Mateusz Wójcik
Łukasz Dudek
Kasia Bonek
Łukasz Putz
wynik bardzo dobry Alfik Humanistyczny
Natalia Mikołajczyk I miejsce konkurs plastyczny na szopkę witrażyk
Fundacja Hospicjum św Łazarza
Iza Głowa
Ola Utracka
18m w województwie
22m w województwie
Englisch High Flier 2007
Ania Tokarska wyróżnienie w konkursie na scenariusz - "Myśl i dzieło Wielkich Polaków z Panteonu Narodowego na Skałce"
Fundacja "Panteon Narodowy na Skałce"
Jakub Pałetko
Łukasz Dudek
Grzegorz Macała
Maciej Grątkowski
Mateusz Maj
wyróżnienie
IV miejsce
wyróżnienie specjalne
XIV Krakowski Turniej wiedzy o Antyku i Mitologii
MDK Podgórze
Agnieszka Biesaga finalistka w Małopolskim Konkursie Matematycznym
Łukasz Dudek finalista w Małopolskim Konkursie z Języka Angielskiego
Dominika Druzgała
Łukasz Dudek
finalista w Małopolskim Konkursie Chemicznym dla Gimnazjum
Łukasz Dudek
Iza Głowa
Mateusz Maj
finalista w Małopolskim Konkursie Historycznym dla Gimnazjum
Kinga Michalczyk II miejsce w konkursie plastycznym "Bożonarodzeniowa Kartka Świąteczna"
Klub Kuźnia
Jakub Kowalski wyróżnienie w konkursie na "Szopkę Krakowską z elementami architektury NH"
MDK Norwida
7.12.2007
Maciej Prochol I miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Anioły i aniołki"
SP 126
18.12.2007
Aneta Kieda
Olimpia Strońska
Agata Lisiecka
wyróżnienie w małopolskim konkursie czytelniczym "Wypisy z Joanny Chmielewskiej"
MDK Gałczyńskiego
1.12.2007
Agnieszka Kieda III miejsce w małopolskim konkursie czytelniczym "Wypisy z Joanny Chmielewskiej"
MDK Gałczyńskiego
1.12.2007
Mariusz Kulig dyplom za najlepiej przygotowane zgłoszenie w Konkursie "Kraków bez barier"
Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji, Prezydent Miasta Krakowa
5.12.2007
Gorczyca
Górski
Macała
udział w etapie rejonowym Małopolskiego Konkursu Informatycznego dla Gimnazjum
Dudek
Głowa
Idziak
Kieda
Luśtyk
udział w etapie rejonowym Małopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego dla Gimnazjum
Kieda udział w etapie rejonowym Małopolskiego Konkursu z Języka Polskiego dla Gimnazjum
Dudek
Głowa
Kubala
Maj
Wiecheć
Wójcik
Żurawska
udział w etapie rejonowym Małopolskiego Konkursu Historycznego dla Gimnazjum
Jakub Pałetko udział w etapie rejonowym Małopolskiego Konkursu Humanistycznego dla Szkoły Podstawowej
Biesaga
Druzgała
Dudek
Grątkowski
Świrski
udział w etapie rejonowym Małopolskiego Konkursu Matematycznego dla Gimnazjum
Biesaga
Druzgała
Dudek
Głowa
Gorczyca
Grątkowski
Idziak
Konieczny
Mikołajczyk
Rabiasz
Śliwińska
Śmietańska
Wójcik
udział w etapie rejonowym Małopolskiego Konkursu Chemicznego dla Gimnazjum
Grątkowski
Michalik
Rabiasz
Tokarska
Durał
Kieda
Sierpińska
Konieczny
udział w etapie rejonowym Małopolskiego Konkursu Biologicznego dla Gimnazjum
Mariusz Kulig dyplom uznania za najlepiej przygotowane zgłoszenie w konkursie
"Kraków bez barier"
pod patronatem Prezydenta Miasta Krakowa
Agnieszka Kieda
Kasia Konieczna
Aneta Kieda
Agata Lisiecka
Olimpia Strońska
III miejsce
wyróżnienie
w małopolskim konkursie czytelniczym
Wypisy z Joanny Chmielewskiej
Organizator: MDK im K.I.Gałczyńskiego
1 grudzień 2007
Gimnazjum Integracyjne Nr 74 dyplom za uczestnictwo w realizacji Małopolskiego projektu
"Mieć wyobraźnię miłosierdzia"
przygotowującego uczniów gimnazjum do niesienia pomocy potrzebującym
Organizatorzy:Wicemarszałek Województwa Małopolskiego; Dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Dzieci i Młodzieży Kurii Metropolitarnej w Krakowie; Małopolski Kurator Oświaty
27 listopada 2007
ZespółTaneczny "Różowe Pantery" I miejsce w finale Wojewódzkim Zespołów Tanecznych "Cheerleaders"
kat. dziewcząt ur. 1995 i mł.
Organizatorzy: Małopolski Szkolny Związek Sportowy w Krakowie
27 listopada 2007
Natalia Mikołajczyk I miejsce w konkursie na projekt witraża inspirowanego twórczością artystyczną S.Wyspiańskiego
"Poszukując światła i koloru"
organizator: Dom Kultury "Podgórze" w Krakowie
listopad 2007
Grupa Taneczna I miejsce w Turnieju Grup Tanecznych "Cheerleaders"
Finał Miasta Kraków
organizator -Międzyszkolny Ośrodek Sportu Kraków Nowa Huta
20 listopada 2007
Grupa Taneczna I miejsce w Mistrzostwach Nowej Huty w Turnieju Grup Tanecznych "Cheerleaders"
organizator -Międzyszkolny Ośrodek Sportu Kraków Nowa Huta
Jakub Pałetko III miejsce w Turnieju Wiedzy Ekologicznej "By Ziemia pozostała piękna" pt. "Parki Narodowe Polski"
organizowanym przez Dom Kultury "Podgórze" przy współpracy Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Kraków
październik-listopad 2007
Natalia Mikołajczyk wyróżnienie w Turnieju Wiedzy Ekologicznej "By Ziemia pozostała piękna" pt. "Parki Narodowe Polski"
organizowanym przez Dom Kultury "Podgórze" przy współpracy Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Kraków
październik-listopad 2007
Monika Cisek II miejsce w konkursie na recenzję powieści "Rodzina Penderwicków" - dzięki talentowi literackiemu oraz dojrzałości poglądów
Organizator: Nasza Księgarnia - Wydawnictwo dla dzieci i młodzieży
22 październik 2007
Sebastian Gwizdek
Anna Śliwińska
Gabrysia Marzec
klasa 1c
aktywne uczestnictwo w Ogólnopolskiej kampanii profilaktycznej "Zachowaj trzeźwy umysł"
pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej i Ministra Sportu
Martyna Raczek
Patrycja Walczykowska
wyróżnienie W konkursie plastycznym "Wrzosowe święto ziemniaka"
Organizator: MDK K.I.Gałczyńskiego
6 październik
Drużyna z gimnazjum II miejsce Młodzieżowe Mistrzostwa Kolarskie
Organizatorzy: Biuro Organizacji Imprez BOKOREX; SKP BARTOSZ; współudział: Kuratorium Oświaty; UMK -Dzielnica XVIII; MDK - J.Korczaka
26 wrzesień
Karol Nowakowski II miejsce (trial) Młodzieżowe Mistrzostwa Kolarskie
Organizatorzy: Biuro Organizacji Imprez BOKOREX; SKP BARTOSZ; współudział: Kuratorium Oświaty; UMK -Dzielnica XVIII; MDK - J.Korczaka
26 wrzesień
Kamil Krawczyk I miejsce (trial)
I miejsce (MTB)
II miejsce (time)
Młodzieżowe Mistrzostwa Kolarskie
Organizatorzy: Biuro Organizacji Imprez BOKOREX; SKP BARTOSZ; współudział: Kuratorium Oświaty; UMK -Dzielnica XVIII; MDK - J.Korczaka
26 wrzesień
Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2006/2007
Uczeń Miejsce Konkurs
Michał Jarczyk wyróżnienie Młodzieżowe Obserwatorium Astronomiczne - Wojewódzki Konkurs na referat w zakresie astronomii i astronautyki
Ada Kotowska wyróżnienie II Ogólnopolski Konkurs "Śladami Papieża Jana Pawła II po Polsce"
Natalia Krzysztoń II miejsce I Małopolski Konkurs Wielcy Polacy
Artur Śniadkowski
Jakub Grątkowski
Szymon Dudziński
Michał Jarczyk
nagroda Międzynarodowy Konkurs Fizyczny "Lwiątko"
Drużyna
Łukasz Dudek
VI miejsce
V miejsce
III Gimnazjalny Konkurs Matematyczny w Języku Angielskim
Ilona Durał
Magda Kapcia
finalistki Bractwo Kurkowe - "Mały Król Kurkowy"
Ola Nowak
Iza Głowa
Gabriela Rabiasz
III miejsce Finał konkursu "Prawo i my"
Ada Kotowska
Natalia Mikołajczyk
Ola Szeliga
Magda Chomicka
Anna Skrzypek
wynik bardzo dobry
wyróżnienie
Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny EkoPlaneta
Ada Kotowska
Ewa Nowak
II lokata
III lokata
Ogólnopolski Konkurs ENGLISH ACE 2007
Wojciech Polak
Tomasz Śliwa
Grzegorz Świeski
Natalia Mikołajczyk
Aleksandra Macała
Anna Skrzypek
Ewa Nowak
Grzegorz Macała
Krystian Biernat
Kajetan Kucharczyk
Marcin Gorczyca
Izabela Głowa
Łukasz Dudek
Krzysztof Rygiel
Jadwiga Uliasz
Jan Kalafarski
Konrad Sumara
Jacek Polak
Konrad Janowski
Katarzyna Bonek
wynik bardzo dobry

wyróżnienie
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "KANGUR 2007"
Arkadiusz Walkowicz
Magda Ideć
wyróżnienie XXIII Ogólnopolski Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej - Płock
Ada Kotowska
Natalia Mikołajczyk
Karolina Górska
III miejsce Finał konkursu "Prawo i my"
Andrzej Musial
Jakub Grątkowski
Paweł Mędalski
Szymon Dudziński
Mateusz Górski
Tomasz Idziak
Karol Nowakowski
Eryk Paszkot
I miejsce



II miejsce
Muzeum Lotnictwa – II Międzyszkolny konkurs wiedzy o lotnictwie „Na Skrzydłach Historii”
Iwona Ograbisz
Patrycja Mofina
Gabrysia Madej
finalista Samorządowy Konkurs 8 Wspaniałych
Krupińska Karolina
Agnieszka Kieda
B.Sułek
III miejsce
wyróżnienie
wyróżnienie
IV Krakowski Konkurs Recytatorski
Rebeka Luśtyk laureat Małopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego dla gimnazjalistów
Grzegorz Świrski finalista w etapie wojewódzkim Konkursu Matematyczno - Przyrodniczego
Rebeka Luśtyk
Łukasz Dudek
finalista w etapie wojewódzkim Konkursu Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów
Klaudia Konowalska finalista w etapie wojewódzkim Konkursu Chemicznego dla Gimnazjalistów
Tomek Śliwa
Jadzia Eliasz
Julita Kuchta

Kasia Bonek

Grzegorz Świrski

Konrad Janowski
Wojciech Polak
Nagroda I stopnia z wyróżnieniem


Nagroda I stopnia

Nagroda II stopnia

Nagroda III stopnia
w 6 edycji Oxford Educational International Ogólnopolski Test Matematyka Plus
Ala Kucharska
Krystian Biernat
Oliwia Dąbek

Dominik Marzec
Anna Traczyk
Nagroda I stopnia z wyróżnieniem


Nagroda I stopnia
w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Oxford Educational
Łukasz Dudek
Aleksandra Szeliga

Justyna Krawczyk
Krzysztof Rygiel
Mateusz Wójcik
Maciej Grątkowski
Edyta Sobczyk
Kasia Kocerba
Ola Szeliga
Ewa Nowak
Nagroda III stopnia


najlepsze wyniki w szkole
w konkursie "Alfik Humanistyczny"
Ewelina Ząbczyńska nagroda w ogólnopolskim konkursie "Zachowaj trzeźwy umysł"
Ewa Nowak

Łukasz Dudek

Mateusz Maj
Mateusz Wójcik
nagroda

wyróżnienie specjalne

wyróżnienie
w XIII Krakowskim Turnieju Wiedzy o Mitologii i Antyku
Chór szkolny I miejsce w V jubileuszowym międzyszkolnym konkursie "Pieśni polskiej i piosenki tradycyjnej"
Zaspół "Liderek" - SP IV miejsce w Małopolsce, oraz udział w programie Telewizji Kraków "Mikołajki od Mikołaja"
Kamil Krawczyk III miejsce w jeździe na czas w młodzieżowych mistrzostwach w kolarstwie
Darek Gorczyca III miejsce w mistrzostwach Krakowa w indywidualnych biegach przełajowych
Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2005/2006
Uczeń Miejsce Konkurs
Natalia Mróz udział w XII sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży w dniu 1 czerwca 2006 r
Gimnazjum Nr 74 I miejsce w rozgrywkach Międzyszkolnej Ligi piłki siatkowej dziewcząt w roku szkolnym 2005/2006
Magdalena Ideć I miejsce w Konkursie Poezji "Teksty z szuflady 2006"
Magdalena Chomicka III miejsce w finale konkursu recytacji poezji Stanisława Wyspiańskiego
Katarzyna Rosek wyróżnienie w małopolskim konkursie czytelniczo-recytatorskim "Kraków w wierszach i prozie" przeprowadzonym z okazji 750-lecia Lokacji Miasta Krakowa
Tomasz Śliwa
Katarzyna Bonek
Bartłomiej Konieczny
Krystian Biernat
Jacek Polak
Ilona Durał
Grzegorz Świrski
Ada Kotowska
Wojciech Polak
Łukasz Dudek
Mateusz Wójcik
Maciej Grątkowski
Dominika Druzgała
Kuba Grątkowski
Damian Sierpiński
wyróżnienie w konkursie Kangur Matematyczny 2006
Gimnazjum Nr 74 I miejsce w Turnieju Szkół XVII Dzielnicy Miasta Krakowa
Karolina Budzyn
Katarzyna Rosek
Klaudia Brańko
Natalia Mróz
dyplom w Europejskim Konkursie Szkolnym 2006 "Europa w szkole"
Katarzyna Bonek
Natalia Mikołajczyk
nagroda w Europejskim Konkursie Szkolnym 2006 "Europa w szkole"
Szkoła Podstawowa Nr 98 I miejsce w X Turnieju Tanecznym o Puchar Prezesa ZG TKKF
Weronika Paś III miejsce w konkursie literackim "Zostań Sienkiewiczem XXI wieku" za pracę "Jak Jaśko został rycerzem" z okazji XIV Zlotu Szkół Sienkiewiczowskich
26-28 maja 2006
Joanna Terpińska V miejsce w I Ogólnopolskim Konkursie pt."Śladami Jana Pawła II po Polsce"
Magdalena Ideć finalistka II Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego "Z poprawną polszczyzną na co dzień" pod patronatem Rady Języka Polskiego przy Prezydium Polskiej Akademii Nauk
Michał Kowalski
Jan Macała
Krzysztof Tarnawski
II miejsce w finale III Międzyszkolnego Konkursu "Prawo i my"
zorganizowanego dla uczniów szkół gimnazjalnych w Krakowie
przeprowadzonego w ramach programu"Współpracujemy"
16 V 2006
Szkoła Podstawowa Nr 98 III miejsce w Mistrzostwach Rejonu Kraków - Nowa Huta w CZWÓRBOJU L.A. kategoria dziewcząt
Agnieszka Dudek
Paulina Zakrzewska
Rafał Baran
III lokata w konkursie ENGLISH ACE 2006
Łukasz Dudek
Aneta Soloch
Aleksandra Utracka
Aleksandra Gierlicka
Marcin Burdacki
Weronika Paś
Wojciech Polak
Maja Raj
II lokata w konkursie ENGLISH ACE 2006
Szkoła Podstawowa Nr 98 II miejsce w regionalnym etapie ogólnopolskiego konkursu plastycznego "Jak bezpieczny i pożyteczny jest prąd"
8 V 2006
Natalia Mikołajczyk I miejsce w kategorii prac komputerowych w wojewódzkim etapie konkursu EUROPA W SZKOLE "Idea partnerstwa w Europie wielu narodów"
Katarzyn Bonek wyróżnienie w kategorii prac pisemnych w wojewódzkim etapie konkursu EUROPA W SZKOLE "Idea partnerstwa w Europie wielu narodów"
Karolina Budzyn II miejsce w kategorii prac pisemnych w wojewódzkim etapie konkursu EUROPA W SZKOLE "Idea partnerstwa w Europie wielu narodów"
Piotr Zagrodzki I miejsce w kategorii prac pisemnych w wojewódzkim etapie konkursu EUROPA W SZKOLE "Idea partnerstwa w Europie wielu narodów"
Agnieszka Kieda
Ewelina Słabosz
Anna Traczyk
Aleksandra Wiechniak
II miejsce w I międzyszkolnym konkursie wiedzy o lotnictwie "Na Skrzydłach Historii"
Damian Sierpiński laureat Konkursu matematycznego dla uczniów gimnazjum
Michał Kurek
Aleksandra Kutypa
Jacek Polak
wyróżnienie w konkursie "Cudowny Świat baśni" w kategorii test ze znajomości baśni H.Ch.Andersena
zorganizowanym przez Dom Kultury "Podgórze"
Agnieszka Dudek Laureat w konkursie języka angielskiego dla gimnazjalistów pod patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty
Maksymilian Chuchmacz Finalista w konkursie fizycznym dla gimnazjalistów pod patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty
Damian Sierpiński Finalista w konkursie chemicznym i matematycznym dla gimnazjalistów pod patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty
Agnieszka Dudek
Rebeka Luśtyk
Finalista w konkursie języka angielskiego dla gimnazjalistów pod patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty
Piotr Mzyk Finalista w Małopolskim Konkursie Matematyczno - Przyrodniczym
Aleksandra Gierlicka
Mateusz Wójcik
VIII miejsce w Małopolsce
III miejsce w Małopolsce/XII w kraju
w konkursie Alfik Humanistyczny
Agnieszka Kieda
Ania Traczyk
I miejsce w konkursie na plakat promujący Polskę w Unii Europejskiej
Natalia Mróz wyróżnienie w konkursie "Jestem obywatelem Unii Europejskiej"
Natalia Mikołajczyk wyróżnienie w konkursie "Młody Edytor"
Agnieszka Kieda
Ania Traczyk
I miejsce
II miejsce
w wersji angielskojęzycznej konkursu "Mój przyjaciel zagraniczny"
Ola Utracka
Aneta Soloch
w finale
w półfinale
konkursu "The challenge"
Chór szkolny
ZSOI Nr 6
III miejsce w międzyszkolnym konkursie "Pastorałki i kolędy"
Karolina Kopeć
Karolina Wilk
II miejsce
II miejsce
w II edycji konkursu
"Szopki krakowskie z elementem Nowej Huty"
9 XII 2005
Zespół‚ taneczny
Szkoły Podstawowej Nr 98
"Różowe Pantery"
Zespół‚ taneczny
Gimnazjum Nr 74
III miejsce

III miejsce
w Małopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej
Zespołów Tanecznych Cheerleaders
zorganizowanym przez
Małopolski Szkolny Związek Sportowy
9 XII 2005
Chór szkolny
ZSOI Nr 6
nagroda w IV krakowskim konkursie tradycyjnej
pieśni i piosenki polskiej
24 XI 2005
Zespół‚ taneczny
Szkoły Podstawowej Nr 98
Zespół‚ taneczny
Gimnazjum Nr 74
I miejsce

I miejsce
w Mistrzostwach Gminy Kraków
w Zawodach Grup Tanecznych "cheerleaders"
w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży
zorganizowanych przez
Międzyszkolny Ośrodek Sportowy
11 XI 2005