ZSOI 6 > Sukcesy uczniów 
Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2018/2019
Uczeń Miejsce Konkurs
Nikola Synowiec 1b wyróżnienie konkurs plastyczny „Sztuka ludowa Małopolski” – organizator Centrum Młodzieży w Krakowie, 11.03 2019 r.
Joanna Jurkiewicz,
Weronika Kuźniar,
Hanna Piechowicz 5b
I miejsce XV drużynowy konkurs wiedzy „Kultura Ludowa Krakowiaków i Górali” – organizator Centrum Młodzieży w Krakowie
Amelia Łaskawiec 7b I miejsce XV indywidualny konkurs wiedzy „Kultura Ludowa Krakowiaków i Górali” – organizator Centrum Młodzieży w Krakowie
Mikołaj Markut 7b II miejsce XV indywidualny konkurs wiedzy „Kultura Ludowa Krakowiaków i Górali” – organizator Centrum Młodzieży w Krakowie
Ola Furtak,
Weronika Franaszek 3a,
Tomasz Miętka 3b
I miejsce XIV Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Krakowie – organizator SP 126 w Krakowie, 13.03 2019 r.
Łukasz Adamczyk 8c,
Krzysztof Kozyra 6c,
Oliwier Kutryba 6a,
Weronika Owsianka 6a,
Jan Seremet 6b,
Bruno Zmarlicki 7a
zakwalifikowanie się do etapu wojewódzkiego Małopolski Konkurs „Umarli, abyśmy mogli żyć wolni.” Miejsce Lwowa i jego obrońców w walce o niepodległość Polski.
Kamil Szymański,
Magdalena Zagrodzka 5b,
Karol Wnęk 5c
laureaci Ogólnopolski Konkurs Poetyckie Jaskółki – organizator Fundacja Zawsze Warto, 22.02 2019 r.
Kuba Tutak 7b 7 miejsce Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy PINGWIN 2018 – matematyka kl.7 – organizator Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe EDI
Szymon Konieczny 8b 9 miejsce Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy PINGWIN 2018 – matematyka kl.8 – organizator Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe EDI
Justyna Szymańska 7a III miejsce ogólnopolski konkurs literacki „Świąteczne zda(e)rzenie” – organizator Miejska Biblioteka Publiczna w Dąbrowie Górniczej
Aleksandra Filipowicz,
Zuzanna Paszyna 2b
finalistki Ogólnopolski Konkurs Polskiej Poezji Religijnej „Pierścień Świętej Kingi” – organizator miesięcznik dla dzieci „Promyczek Dobra” i Kopalnia Soli w Bochni”, 2018 r.
Ewa Dyjak,
Magdalena Dźwigoń,
Szymon Konieczny 8b
zakwalifikowanie się do etapu wojewódzkiego Małopolski Konkurs Chemiczny
Magdalena Dźwigoń,
Filip Matracki 8b
zakwalifikowanie się do etapu wojewódzkiego Małopolski Konkurs Języka Angielskiego
Mateusz Kamieniarz,
Patryk Kwaśniewski 7c,
Szymon Konieczny,
Adam Kocerba 8b
zakwalifikowanie się do etapu międzynarodowego „Misja laboratorium 0” – Konkurs European Astro Pi 20108/2019
Bernadeta Bittner 5d I miejsce XII edycja konkursu na najpiękniejszą własnoręcznie wykonaną ozdobę bożonarodzeniową – organizator CK Podgórza, XII 2018 r.
Nataniel Ślęczka 7c I miejsce pływanie – 50 m stylem grzbietowym w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży – organizator MOS Kraków „Wschód”, 8.01 2019 r.
Magdalena Dźwigoń 8b udział w etapie rejonowym Małopolski konkurs biologiczny
Łukasz Owsianka 6a,
Wojciech Wójcik 8c
udział w etapie rejonowym Konkurs Tematyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939-1948. W walce o wolną Polskę”
Wojciech Wójcik 8c udział w etapie rejonowym Małopolski konkurs biblijny „Z dobrą nowiną przez życie”
Łukasz Adamczyk 8c,
Krzysztof Kozyra 6c,
Mateusz Kozyra 8b,
Oliwier Kutryba 6a,
Weronika Owsianka 6a,
Jan Seremet 6b,
Bruno Zmarlicki 7a
udział w etapie rejonowym Konkurs Tematyczny „Umarli, abyśmy mogli żyć wolni.” Miejsce Lwowa i jego obrońców w walce o niepodległość Polski
Magdalena Dźwigoń 8b II miejsce konkurs literacki „Życzenia oraz toasty dla Rzeczypospolitej” – organizator Centrum Kultury Podgórza, 10.11 2018 r
Jadwiga Kestranek 8c III miejsce XXV Krakowski Turniej Wiedzy o Mitologii i Antyku – konkurs recytatorski – organizator CK Podgórza, XII 2018 r.
Jan Seremet 6b wyróżnienie XXV Krakowski Turniej Wiedzy o Mitologii i Antyku – test wiedzy – organizator CK Podgórza, XII 2018 r.
Ignacy Szular 1b wyróżnienie konkurs plastyczny „Widokówka z Krakowa – organizator CM im. dr. H. Jordana, 10.XII 2018 r.
Bernadeta Bittner 5d I miejsce XII edycja konkursu na najpiękniejszą własnoręcznie wykonaną ozdobę bożonarodzeniową – organizator CK Podgórza, XII 2018 r.
Mateusz Cała,
Karol Dudzik,
Ewa Dyjak,
Szymon Konieczny,
Filip Matracki 8b
udział w etapie rejonowym Małopolski konkurs matematyczny
Magdalena Dźwigoń,
Filip Matracki 8b
udział w etapie rejonowym Małopolski konkurs geograficzny
Mateusz Cała,
Oskar Cygan,
Magdalena Dźwigoń,
Szymon Konieczny 8b,
Jan Latuszek 8a,
Filip Matracki,
Justyna Szymańska,
Monika Szymkowiak 8b,
Jakub Warzecha 7a
udział w etapie rejonowym Małopolski konkurs języka angielskiego
Ewa Dyjak,
Magdalena Dźwigoń,
Szymon Konieczny,
Julia Kuźniar,
Franciszek Maj,
Agata Polek,
Justyna Szymańska,
Jakub Żwirek 8b,
Wojciech Wójcik 8c
udział w etapie rejonowym Małopolski Konkurs Chemiczny
Mateusz Cała,
Emilia Kuchta 8b
udział w etapie rejonowym Małopolski Konkurs Języka Polskiego
„Kolorowe Nutki Maryi”
Lila Gruszczak, Weronika Jabłońska,
Zuzanna Jania,
Barbara Kaczmarczyk,
Oliwia Kruczek,
Zuzanna Paszyna 2b,
Julia Jaranowska,
Agata Luberda,
Małgorzata Luberda,
Wiktoria Kasprzyk,
Sylwia Kuciel,
Zuzanna Krupa,
Nikola Kwiatkowska,
Zuzanna Wielgus 2d
II miejsce Małopolski Konkurs Pieśni Religijnej „Nie lękajcie się!” – organizator Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II, 28.10 2018 r.
Wojciech Pitala 1b I miejsce XVI edycja konkursu plastycznego „Barwy Jesieni” – organizator Centrum Kultury Podgórza, X 2018 r.
Nikola Synowiec 1b III miejsce XVI edycja konkursu plastycznego „Barwy Jesieni” – organizator Centrum Kultury Podgórza, X 2018 r.
Filip Grodowski 7b I miejsce „Eskadrylla Niepodległej Rzeczypospolitej” – konkurs pieśni patriotycznej – organizator Muzeum Lotnictwa i SP 129 w Krakowie, 30.10 2018 r.
Emilia Bartos 5a I miejsce Eskadrylla Niepodległej Rzeczypospolitej” – Dyktando Niepodległościowe – organizator Muzeum Lotnictwa i SP 129 w Krakowie, 30.10 2018 r.
Jan Seremet 6b II miejsce Eskadrylla Niepodległej Rzeczypospolitej” – Dyktando Niepodległościowe – organizator Muzeum Lotnictwa i SP 129 w Krakowie, 30.10 2018 r.
Dominika Radosz 4c III miejsce „Eskadrylla Niepodległej Rzeczypospolitej” – Dyktando Niepodległościowe – organizator Muzeum Lotnictwa i SP 129 w Krakowie, 30.10 2018 r.
Jadwiga Kestranek 8c III miejsce Międzyszkolny Patriotycznego Konkursu Recytatorskiego z okazji Stulecia Odzyskania Niepodległości. „Niepodległość nie jest Polakom dana raz na zawsze” – organizator SP z OI nr 98 w Krakowie, 31.10 2018 r.
Emilia Chrzanowska 4b II miejsce konkurs literacki „Życzenia oraz toasty dla Rzeczypospolitej” – organizator Centrum Kultury Podgórza, 10.11 2018 r.
Anna Falba 4c wyróżnienie konkurs literacki „Życzenia oraz toasty dla Rzeczypospolitej” – organizator Centrum Kultury Podgórza, 10.11 2018 r.
http://innowacyjny-program.pl/