ZSOI 6 > Sukcesy uczniów 
Osiągnięcia naszych uczniów w roku szkolnym 2017/2018
Uczeń Miejsce Konkurs
Małgorzata Jamrozik, 4 b I miejsce Krakowski Konkurs Poetycki "Pasieka Kraków" - organizator: Wydział Promocji i Turystyki Urzędu Miasta Kraków oraz MDK Dom Harcerza
Karol Wnęk, 4 c II miejsce Krakowski Konkurs Poetycki "Pasieka Kraków" - organizator: Wydział Promocji i Turystyki Urzędu Miasta Kraków oraz MDK Dom Harcerza
Karol Wnęk, 4 c wyróżnienie XIV Małopolski Konkurs Literacki ZIEMIO OJCZYSTA pod patronatem Prezydenta RP, Prezydenta Miasta Krakowa, Kuratora Oświaty w Krakowie;
Helena Paradowska,
Tomasz Pytel 1c,
Wiktoria Kasprzyk,
Nikola Kasprzyk 1d,
Joanna Tobiasz 2b,
finalista Ogólnopolski Konkurs Kaligraficzny „Bakałarz 2018” – organizator Miesięcznik dla dzieci „Promyczek Dobra”, 19.04 2018 r.
Gabriela Mleczko 5b wyróżnienie Ogólnopolski konkurs literacki „Gdyby Staś i Nel podróżowali dzisiaj…” – organizator ZSBiO w Tczewie, 8.06 2018 r.
Bartosz Czopek 3a zwycięzca Ogólnopolski konkurs literacki „Popisz się talentem 2018” – organizator wydawnictwo Nowa Era, VI 2018 r.
Wiktoria Rerak,
Kacper Wicher 3b
nagroda XVI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Moja Wizja Krakowa w Przyszłości” – organizator PTTK „Krzeszowiacy”, 8.06 2018 r
Natalia Kłudka,
Michał Pyczek,
Karolina Słowik
nagroda – kwalifikacja do wystawy XV Ogólnopolska Wiosna Młodych Talentów – Prezentacje 2018 – organizator HDK Hajnówka, 18.05 2018 r.
Wojciech Wójcik 7c laureat etapu wojewódzkiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864. Od konfederacji barskiej do powstania styczniowego – za wolność Waszą i Naszą”
Magdalena Dźwigoń 7b wyróżnienie XVIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Anioł 2018” – organizator Ośrodek Działań Artystycznych Dorożkarnia Warszawa, 10.03 2018 r
Agata Skowron 3b kwalifikacja do wystawy XXV ogólnopolski konkurs plastyczny z cyklu „Ziemia jest jedna – Magia roślin Kwiat” – organizator MDK „Śródmieście” Wrocław, III 2018 r.
Szymon Purchla 2b,
Ewa Odrobina 5a,
Szymon Konieczny 7b
wynik bardzo dobry Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Kangur 2018”
Anna Odrobina 2a,
Krzysztof Seremet 2b,
Paweł Szymski 3a,
Magdalena Zagrodzka 4b,
Hanna Piechowicz 4b,
Łukasz Roczkalski 4c,
Kuba Tutak 6b,
Emilia Wieczorek 6c,
Wojciech Rzepecki 6a,
Ewa Dyjak 7b,
Karol Dudzik 7b,
Filip Matracki 7b
wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Kangur 2018”
Anna Odrobina 2a,
Szymon Purchla 2b,
Paweł Cała 5b,
Jan Seremet 5b,
Mateusz Kamieniarz 6c,
Ewa Dyjak 7b,
Szymon Konieczny 7b
nagroda XI Edycja Konkursu Nauk Przyrodniczych Świetlik – organizator Akademia Młodych Odkrywców UJ, V 2018
Bartosz Cygan 1b,
Jakub Jurys 1a,
Kacper Kula 1c,
Bartłomiej Musiał 1c,
Nadia Ochenduszko 1c,
Dawid Skorupski 1d,
Aniela Cichy 2b,
Veronika Franaszek 2a,
Kornelia Wojtuń 2a,
Ewelina Wójtowicz 2b,
Bartosz Adamczyk 3b,
Franciszek Kalinka 3b,
Wiktoria Maj 3c,
Dominika Radosz 3c,
Milena Roczkalska 3a,
Małgorzata Jamrozik 4b,
Oliwia Ochenduszko 4d,
Hanna Piechowicz 4b,
Ewa Odrobina 5a,
Łukasz Owsianka 5a,
Mateusz Bożęcki 6c,
Magdalena Dźwigoń 7b
wyróżnienie XI Edycja Konkursu Nauk Przyrodniczych Świetlik – organizator Akademia Młodych Odkrywców UJ, V 2018
Kamil Rogóż,
Bartłomiej Zazula,
Eryk Chmiel 6c,
Marcel Sawicki 6b,
Aleks Czulak,
Oliwier Kubacka,
Maciej Kaczor 6a
I miejsce Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Dzielnicy XVII
Paweł Musiał,
Krzysztof Mędoń 4a,
Kacper Błasiak,
Kamil Bartoszek,
Damian Ciuśniak,
Kamil Szymański 4b,
Dawid Kozieł 4c,
Wiktor Figiel,
Roman Marchewczyk,
Piotr Rogóż 4d
I miejsce Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Dzielnicy XVII
Magdalena Dźwigoń,
Szymon Konieczny 7b
tytuł finalisty Małopolski Konkurs Języka Angielskiego
Szymon Konieczny 7b srebrny medal – wynik bardzo dobry Konkurs Matematyczny Pangea 2018 – organizator Fundacja Meridian i Cambridge International School, 6.04 2018 r.
Magdalena Dźwigoń 7b brązowy medal Konkurs Matematyczny Pangea 2018 – organizator Fundacja Meridian i Cambridge International School, 6.04 2018 r.
Amelia Łaskawiec 6b,
Klaudia Krzywoń 6c
III miejsce Konkurs literacko-oratorski Wybitna uczona i kobieta niezwykła – największe marzenia Marii Skłodowskiej-Curie
Emilia Chrzanowska 3b III miejsce Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Barwna Historia Bractwa Kurkowego” – organizator MH Miasta Krakowa, 18.01 2018 r.
Dominika Radosz 3c nagroda Konkurs plastyczny „Sztuka ludowa Małopolski_ - organizator Centrum Młodzieży w Krakowie, 5.03 2018 r.
Anna Falba,
Magdalena Kulka 3c
wyróżnienie Konkurs plastyczny „Sztuka ludowa Małopolski_ - organizator Centrum Młodzieży w Krakowie, 5.03 2018 r.
Magdalena Zagrodzka,
Małgorzata Jamrozik,
Aleksandra Susuł 4b
I miejsce Kultura Ludowa Krakowiaków i Górali – organizator Centrum Młodzieży im. dr H. Jordana, 12.03 2018 r.
Kamil Szymański,
Weronika Kuźniar,
Joanna Jurkiewicz 4b
III miejsce Kultura Ludowa Krakowiaków i Górali – organizator Centrum Młodzieży im. dr H. Jordana, 12.03 2018 r.
Julia Kuźniar 7b I miejsce Kultura Ludowa Krakowiaków i Górali – organizator Centrum Młodzieży im. dr H. Jordana, 12.03 2018 r.
Magdalena Dźwigoń 7b II miejsce Kultura Ludowa Krakowiaków i Górali – organizator Centrum Młodzieży im. dr H. Jordana, 12.03 2018 r.
Magdalena Dźwigoń,
Szymon Konieczny 7b
zakwalifikowanie się do etapu wojewódzkiego Małopolski Konkurs Języka Angielskiego
Adam Piechota 1a III miejsce Konkurs recytatorski „W krainie pand” – organizator Instytut Konfucjusza UJ, I 2018 r.
Kamil Szymański,
Weronika Kuźniar,
Joanna Jurkiewicz
II miejsce Kultura Ludowa Krakowiaków i Górali – organizator Centrum Młodzieży im. dr H. Jordana, 7.02.2018 r.
Magdalena Zagrodzka,
Małgorzata Jamrozik,
Aleksandra Susuł
III miejsce Kultura Ludowa Krakowiaków i Górali – organizator Centrum Młodzieży im. dr H. Jordana, 7.02.2018 r.
Aniela Czuba,
Martyna Świątek,
Weronika Kuc
VI miejsce Kultura Ludowa Krakowiaków i Górali – organizator Centrum Młodzieży im. dr H. Jordana, 7.02 2018 r.
Natalia Janik,
Marika Kubacka,
Emilia Bartos
VIII miejsce Kultura Ludowa Krakowiaków i Górali – organizator Centrum Młodzieży im. dr H. Jordana, 7.02 2018 r.
Magdalena Dźwigoń,
Julia Kuźniar 7b
laureatki Kultura Ludowa Krakowiaków i Górali – organizator Centrum Młodzieży im. dr H. Jordana, 7.02.2018 r.
Ewa Dyjak 7b IV miejsce Turniej Wiedzy o Mitologii i Antyku – organizator Centrum Kultury Podgórza, 21.01 2018 r.
Justyna Szymańska,
Mateusz Kozyra,
Franciszek Maj,
Filip Matracki 7b
III miejsce Międzyszkolny konkurs historyczny „Polskie Drogi – czyli Kościuszko i Piłsudski bez tajemnic” – organizator SP z OI nr 105, II 2018 r.
Nataniel Ślęczka 6c II miejsce Pływanie – 50 m stylem dowolnym w Krakowskiej Olimpiadzie Młodzieży, organizator MOS „Wschód”, 19.12 2017 r.
Mateusz Kamieniarz 6c,
Wojciech Wójcik 7c
zakwalifikowanie się do etapu wojewódzkiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864. Od konfederacji barskiej do powstania styczniowego – za wolność Waszą i Naszą”
Szymon Konieczny,
Adam Kocerba,
Andrzej Sendorek 7b
nagroda Konkurs European Astro Pi 2017/2018 – Misja zero - programowanie w przestrzeni kosmicznej
Szymon Konieczny 7b laureat 3. miejsca Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy Pingwin 2017 z matematyki – organizator Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe EDI, 11.01 2018 r.
Ewa Dyjak 7b laureatka 4. miejsca Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy Pingwin 2017 z matematyki – organizator Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe EDI, 11.01 2018 r.
Ewa Odrobina 5a,
Karol Dudzik 7b
wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy Pingwin 2017 z matematyki – organizator Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe EDI, 11.01 2018 r.
Karolina Słowik 3b I miejsce Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Barwna Historia Bractwa Kurkowego” – organizator MDK ul. Grunwaldzka, 18.01 2018 r.
Agata Skowron 3b II miejsce Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Barwna Historia Bractwa Kurkowego” – organizator MDK ul. Grunwaldzka, 18.01 2018 r.
Karol Wnęk 4c III miejsce Konkurs literacki „W krainie pand” – organizator Instytut Konfucjusza UJ, I 2018 r.
Karolina Pękala 7b wyróżnienie Konkurs literacki „W krainie pand” – organizator Instytut Konfucjusza UJ, I 2018 r.
Mateusz Kamieniarz 6c,
Olga Liszka 7a,
Wojciech Wójcik 7c
udział w etapie rejonowym „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864. Od konfederacji barskiej do powstania styczniowego – za wolność Waszą i Naszą”
Julita Jantos 5c I miejsce Konkurs na bożonarodzeniową kartkę świąteczną – organizator Klub Kuźnia, 20.12 2017 r.
Karolina Słowik 3b wyróżnienie Konkurs na bożonarodzeniową kartkę świąteczną – organizator Klub Kuźnia, 20.12 2017 r.
Nataniel Ślęczka 6c II miejsce Pływanie – 50 m stylem dowolnym w Krakowskiej Olimpiadzie Młodzieży, organizator MOS „Wschód”, 19.12 2017 r
Mateusz Cała,
Karol Dudzik,
Ewa Dyjak,
Szymon Konieczny,
Julia Kuźniar,
Filip Matracki 7b
udział w etapie rejonowym Małopolski Konkurs Matematyczny
Jakub Warzecha 6a,
Jan Latuszek 7a,
Oskar Cygan,
Magdalena Dźwigoń,
Szymon Konieczny,
Filip Matracki 7b
udział w etapie rejonowym Małopolski Konkurs Języka Angielskiego
Mateusz Cała,
Magdalena Dźwigoń,
Emilia Kuchta 7b
udział w etapie rejonowym Małopolski Konkurs Humanistyczny
Adam Piechota 1a wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs Polskiej Poezji Religijnej „Pierścień Świętej Kingi” – organizator Bochnia Kopalnia Soli, Pałac Młodzieży Nowy Sącz, Miesięcznik dla Dzieci „Promyczek Dobra”, 14.12.2017 r.
Franciszek Maj 7b udział w etapie rejonowym „Z dobrą nowiną przez życie”
Wiktoria Kopeć 3b,
Wiktoria Lebryk 3c
wyróżnienie Konkurs plastyczny „Widokówka z Krakowa” – organizator Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana w Krakowie, 11.12 2017 r.
Karol Chmura,
Darek Koziara,
Kuba Raczyński 5a,
Maciej Kordas 5b,
Aleks Czulak 6a,
Marcel Sawicki 6b,
Kamil Rogóż,
Bartek Zazula,
Kuba Zazula 6c,
Hubert Mróz 7c
III miejsce III Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora SP 92 w Krakowie, 8.12. 2017 r.
Adam Piechota 1a II miejsce VIII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „I Bóg stworzył poezję, czyli o Księdze Rodzaju i nie tylko…” – organizator Publiczna SP Sióstr Salezjanek w Krakowie, 20.11 2017 r.
Karolina Słowik 3b I miejsce Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Obrazy Wyspiańskiego oczami dzieci” – organizator SP nr 36 w Krakowie, 16.11 2017 r.
Adam Piechota 1a,
Bartosz Krysa 4d
wyróżnienie Międzyszkolny Anielski Konkurs Recytatorski „Światłem będący” – organizator Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny z Nazaretu w Krakowie, 27.10 2017
Emilia Chrzanowska 3b,
Bartosz Adamczyk 3b
I miejsce Międzyszkolny Konkurs „Omnibus 2017” pod hasłem „ABC Bezpieczeństwa” – organizator SP 78 w Krakowie, 15.11 2017 r.
Wiktoria Maj 3c,
Dominika Radosz 3c,
Bartosz Czopek 3a,
Paweł Szymski 3a
II miejsce Międzyszkolny Konkurs „Omnibus 2017” pod hasłem „ABC Bezpieczeństwa” – organizator SP 78 w Krakowie, 15.11 2017 r.
szkoła podstawowa nr 98 im. henryka sienkiewicza http://innowacyjny-program.pl/  http://www.6latki.men.gov.pl/ gimnazjum nr 74 im. henryka sienkiewicza